Kvalitní náhradní baterie Bosch 12V 3000mAh Ni-MH obnoví výkon vašeho aku nářadí. Plně kompatibilní s originálními modely a ideální pro každodenní použití.


| Kód: | BS3300K3 |
| Výrobce: | Power Energy Battery |
| Cena s DPH: | 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 743 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Má vaše aku nářadí Bosch slabou výdrž nebo se rychle vybíjí?
Tato náhradní baterie 12V s kapacitou 3000mAh představuje ideální řešení, jak vrátit vašemu nářadí plný výkon
bez nutnosti kupovat nové zařízení.
Oproti starším bateriím s nižší kapacitou nabízí stabilní výkon a delší dobu provozu, což oceníte při práci v dílně i na stavbě.
Díky technologii Ni-MH je baterie spolehlivá, odolná a vhodná i pro starší typy nářadí Bosch, kde Li-Ion baterie nejsou kompatibilní.
Je baterie kompatibilní s originální nabíječkou Bosch?
Ano, lze ji nabíjet standardní nabíječkou pro Ni-MH baterie Bosch.
Je tato baterie vhodná pro starší nářadí?
Ano, je ideální právě pro starší 12V modely, kde nelze použít Li-Ion baterie.
Jaký je rozdíl oproti Li-Ion baterii?
Ni-MH baterie jsou robustnější a kompatibilní se staršími zařízeními, ale mají o něco vyšší hmotnost.
Vyplatí se koupě nové baterie místo nového nářadí?
Ve většině případů ano – výměna baterie je výrazně levnější než koupě nového stroje.
Nahrazuje originální baterie s označením ( Part. Number ) :
| BAT011 | 2607335108 | 2607335471 | 2607335151 |
| BH1214H | 2607335143 | 2610910405 | 2607335172 |
| BH1214L | 2607335145 | 2607335054 | 2607335185 |
| BH1214MH | 2607335148 | 2607335055 | 2607335243 |
| BH1214N | 2607335151 | 2607335071 | 2607335244 |
| H121 | 2607335172 | 2607335081 | 2607335250 |
| H1214N | 2607335185 | 2607335090 | 2607335376 |
| 2607335054 | 2607335243 | 2607335107 | 2607335378 |
| 2607335055 | 2607335244 | 2607335108 | 2607335471 |
| 2607335071 | 2607335250 | 2607335143 | 2610910405 |
| 2607335081 | 2607335376 | 2607335145 | 261091405 |
| 2607335107 | 2607335378 | 2607335148 | 607335148 |
| 607335471 |
Baterie je vhodná pro pracovní nářadí a zařízení, jako je
| Bosch 12VES-2 | Bosch AHS 3 | Bosch BABS | Bosch GSR 12VET |
| Bosch 3300K | Bosch AHS 4 | Bosch BABS 12V | Bosch GSR 12VPE-2 |
| Bosch 3305K | Bosch AHS A | Bosch GBM 12VES-2 | Bosch GSR 12VSH-2 |
| Bosch 330K | Bosch ASG | Bosch GLI 12V | Bosch PSB 12VSP-2 |
| Bosch 3310K | Bosch ASG 52 | Bosch GSB 12 VSE-2 | Bosch PSR 120 |
| Bosch 3315K | Bosch ATS | Bosch GSB 12 VSP-3 | Bosch PSR 12VES-2 |
| Bosch 3500 | Bosch ATS 12-P | Bosch GSB 12VSE-2 | Bosch Ramset CSD12C |
| Bosch ABS | Bosch B | Bosch GSB 12VSP-2 | Bosch Ramset SDB12 |
| Bosch ABS 12 M-2 | Bosch B2300 | Bosch GSB 12VSP-3 | Skil 3300K |
| Bosch ABS 12M-2 | Bosch B2310 | Bosch GSR 12-1 | Skil 3305K |
| Bosch ABS M 12V | Bosch B2500 | Bosch GSR 12V | Skil 3310K |
| Bosch ABS M12V | Bosch BH | Bosch GSR 12VES-2 | Skil 3315K |
| Bosch AHS | Bosch BH-1214 | Bosch GSR 12VES-3 | Skil 3500 |
| Skil B2300 |
| Materiál: | plast / kov |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 511 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 11,4 × 10,7 × 5,4 cm |
| Technologie: | NiMH |
| Kapacita: | 3000 mAh |
| Napětí: | 12 V |
| Jmenovitá energie: | 36 Wh |
| Počet článků: | 10 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
Plně fukční baterie. Docela přesné rozměry výlisku. Ni-MH spolehlivé kvality.
Funguje, pokud vydrží, není co vytknout