Baterie Panasonic DMW-BCG10, DMW-BCG10E 890mAh Li-Ion 3.7V, kvalitní akumulátor pro digitální fotoaparáty
| Kód: | 8004022 |
| Výrobce: | DigiBuddy |
| Cena s DPH: | 442 Kč |
| Cena bez DPH: | 365 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie do digitálního fotoaparátu
Panasonic Lumix DMC-TZ10
Panasonic Lumix DMC-TZ10K
Panasonic Lumix DMC-TZ10N
Panasonic Lumix DMC-TZ10R
Panasonic Lumix DMC-TZ10S
Panasonic Lumix DMC-TZ18
Panasonic Lumix DMC-TZ18K
Panasonic Lumix DMC-TZ18S
Panasonic Lumix DMC-TZ20
Panasonic Lumix DMC-TZ20A
Panasonic Lumix DMC-TZ20K
Panasonic Lumix DMC-TZ20N
Panasonic Lumix DMC-TZ20R
Panasonic Lumix DMC-TZ20S
Panasonic Lumix DMC-TZ20T
Panasonic Lumix DMC-TZ22
Panasonic Lumix DMC-TZ6
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Panasonic Lumix DMC-TZ8
Panasonic Lumix DMC-ZR1
Panasonic Lumix DMC-ZR1A
Panasonic Lumix DMC-ZR1GK
Panasonic Lumix DMC-ZR1K
Panasonic Lumix DMC-ZR1R
Panasonic Lumix DMC-ZR1S
Panasonic Lumix DMC-ZR1W
Panasonic Lumix DMC-ZR3
Panasonic Lumix DMC-ZR3A
Panasonic Lumix DMC-ZR3GK
Panasonic Lumix DMC-ZR3K
Panasonic Lumix DMC-ZR3N
Panasonic Lumix DMC-ZR3R
Panasonic Lumix DMC-ZR3S
Panasonic Lumix DMC-ZR3T
Panasonic Lumix DMC-ZS1
Panasonic Lumix DMC-ZS10
Panasonic Lumix DMC-ZS10A
Panasonic Lumix DMC-ZS10K
Panasonic Lumix DMC-ZS10N
Panasonic Lumix DMC-ZS10R
Panasonic Lumix DMC-ZS10S
Panasonic Lumix DMC-ZS10T
Panasonic Lumix DMC-ZS1GK
Panasonic Lumix DMC-ZS1K
Panasonic Lumix DMC-ZS1S
Panasonic Lumix DMC-ZS3
Panasonic Lumix DMC-ZS3A
Panasonic Lumix DMC-ZS3GK
Panasonic Lumix DMC-ZS3K
Panasonic Lumix DMC-ZS3S
Panasonic Lumix DMC-ZS5
Panasonic Lumix DMC-ZS5GK
Panasonic Lumix DMC-ZS7
Panasonic Lumix DMC-ZS7GK
Panasonic Lumix DMC-ZS8
Panasonic Lumix DMC-ZS8K
Panasonic Lumix DMC-ZS8S
Panasonic Lumix DMC-ZX1
Panasonic Lumix DMC-ZX1A
Panasonic Lumix DMC-ZX1K
Panasonic Lumix DMC-ZX1R
Panasonic Lumix DMC-ZX1S
Panasonic Lumix DMC-ZX1W
Panasonic Lumix DMC-ZX3
Panasonic Lumix DMC-ZX3A
Panasonic Lumix DMC-ZX3K
Panasonic Lumix DMC-ZX3N
Panasonic Lumix DMC-ZX3R
Panasonic Lumix DMC-ZX3S
Panasonic Lumix DMC-ZX3T
Leica V-LUX 20
Leica V-LUX 30
Nahrazuje originální baterie s označením
DMW-BCG10
DMW-BCG10E
DMW-BCG10PP
BP-DC7E
DMW-BCG10GK
BP-DC7
| Materiál: | plast / kov |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 4,2 x 3 x 0,9 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 890 mAh |
| Napětí: | 3,6 V |
| Jmenovitá energie: | 3,2 Wh |
| Počet buněk: | 1 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 317 Kč |
| Cena s DPH | 384 Kč |