Baterie SONY NP-BN1 900mAh Li-Ion 3.6V / 3.7V, akumulátor pro digitální fotoaparáty, nahrazuje originál


| Kód: | 900NPBN1 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie do digitálních fotoaparátů
| Sony Cybershot DSC-J10 | Sony Cybershot DSC-W560 |
| Sony Cybershot DSC-QX10 | Sony Cybershot DSC-W570 |
| Sony Cybershot DSC-QX100 | Sony Cybershot DSC-W610 |
| Sony Cybershot DSC-T99 | Sony Cybershot DSC-W620 |
| Sony Cybershot DSC-T110 | Sony Cybershot DSC-W630 |
| Sony Cybershot DSC-TF1 | Sony Cybershot DSC-W650 |
| Sony Cybershot DSC-TX5 | Sony Cybershot DSC-W670 |
| Sony Cybershot DSC-TX7 | Sony Cybershot DSC-W690 |
| Sony Cybershot DSC-TX9 | Sony Cybershot DSC-W710 |
| Sony Cybershot DSC-TX10 | Sony Cybershot DSC-W730 |
| Sony Cybershot DSC-TX20 | Sony Cybershot DSC-W810 |
| Sony Cybershot DSC-TX30 | Sony Cybershot DSC-W830 |
| Sony Cybershot DSC-TX55 | Sony Cybershot DSC-WX5 |
| Sony Cybershot DSC-TX100 | Sony Cybershot DSC-WX7 |
| Sony Cybershot DSC-TX100V | Sony Cybershot DSC-WX9 |
| Sony Cybershot DSC-W310 | Sony Cybershot DSC-WX30 |
| Sony Cybershot DSC-W320 | Sony Cybershot DSC-WX50 |
| Sony Cybershot DSC-W330 | Sony Cybershot DSC-WX60 |
| Sony Cybershot DSC-W350 | Sony Cybershot DSC-WX70 |
| Sony Cybershot DSC-W380 | Sony Cybershot DSC-WX80 |
| Sony Cybershot DSC-W510 | Sony Cybershot DSC-WX100 |
| Sony Cybershot DSC-W520 | Sony Cybershot DSC-WX150 |
| Sony Cybershot DSC-W530 | Sony Cybershot DSC-WX200 |
| Sony Cybershot DSC-WX220 |
Nahrazuje originální baterie SONY NP-BN1
| Materiál: | plast / kov |
|---|---|
| Hmotnost: | 16 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 4 x 3,5 x 0,5 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 900 mAh |
| Napětí: | 3,7 V |
| Jmenovitá energie: | 3,33 Wh |
| Počet buněk: | 1 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena bez DPH: | 245 Kč |
| Cena s DPH | 297 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 310 Kč |
| Cena s DPH | 375 Kč |
| Cena bez DPH: | 568 Kč |
| Cena s DPH | 687 Kč |
| Cena bez DPH: | 412 Kč |
| Cena s DPH | 498 Kč |
| Cena bez DPH: | 344 Kč |
| Cena s DPH | 416 Kč |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena bez DPH: | 315 Kč |
| Cena s DPH | 381 Kč |
| Cena bez DPH: | 205 Kč |
| Cena s DPH | 248 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| Cena s DPH | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 298 Kč |
| Cena s DPH | 361 Kč |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |