BL7402A 2200mAh 14,8V Li-ION baterie pro robotický vysavač Dibea D960, Dibea GT200, Dibea GT9, Dibea V750, Dibea V780, Dibea V780s, Dibea V870, Ecovacs Deebot 500, Ecovacs Deebot 501, Ecovacs Deebot CEN540, Ecovacs Deebot CEN546, Ecovacs Deebot CEN550, Ecovacs Deebot CEN640, Ecovacs Deebot CEN646, Ecovacs Deebot CEN660, Ecovacs Deebot CR120, Ecovacs Deebot CR130, Ecovacs Deebot DL33 a další
| Kód: | BL7402A |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 634 Kč |
| Cena bez DPH: | 524 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie do vysavače
nahrazuje originál baterie:
| Technologie baterií | Lithium-ion |
|---|---|
| Kapacita | 2200 mAh |
| Napětí | 14,8 V |
| Energie ve Wh | 32,56 Wh |
!!! POZOR !!! NEŽ OBJEDNÁTE, PŘESVĚDČTE SE, ŽE NAPĚTÍ udané ve VOLTECH,
ALE I BATERIE NA OBRÁZKU JSOU STEJNÉ, JAKO VAŠE PŮVODNÍ BATERIE
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 494 Kč |
| Cena s DPH | 598 Kč |
| Cena bez DPH: | 642 Kč |
| Cena s DPH | 777 Kč |
| Cena bez DPH: | 941 Kč |
| Cena s DPH | 1 139 Kč |
| Cena bez DPH: | 772 Kč |
| Cena s DPH | 934 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 798 Kč |
| Cena bez DPH: | 399 Kč |
| Cena s DPH | 483 Kč |
| Cena bez DPH: | 778 Kč |
| Cena s DPH | 941 Kč |
| Cena bez DPH: | 703 Kč |
| Cena s DPH | 851 Kč |
| Cena bez DPH: | 459 Kč |
| Cena s DPH | 555 Kč |