Baterie Makita BL1430 je spolehlivý Li-Ion akumulátor 14,4 V s kapacitou 2.0 Ah, který zajišťuje stabilní výkon a dlouhou výdrž pro aku nářadí. Díky absenci paměťového efektu a široké kompatibilitě je ideální pro každodenní použití v dílně i domácnosti.


| Kód: | 777000204 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 777 Kč |
| Cena bez DPH: | 642 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie Makita BL1430 / BL1415 je spolehlivý Li-Ion akumulátor s napětím 14,4 V a kapacitou 2000 mAh (2.0 Ah),
určený pro širokou škálu aku nářadí Makita. Díky moderní lithium-iontové technologii nabízí dlouhou výdrž,
žádný paměťový efekt a nízké samovybíjení. Akumulátor je ideální pro každodenní použití v dílně, na stavbě i v domácnosti. Poskytuje stabilní výkon při vrtání, šroubování i dalších náročných aplikacích.
Plně kompatibilní s originálními nabíječkami Makita a dalšími bateriemi s označením ( Part. Number )
| Makita 194065-3 |
| Makita 194066-1 |
| Makita BL1415 |
| Makita BL1415N |
| Makita BL1420 |
| Makita BL1430 |
| Makita JT6226 |
| Makita LGG1230 |
| Makita LGG1430 |
| Makita MAK1430Li |
| Makita MET1821 |
Vhodná baterie pro pracovní nářadí a zařízení, jako je
| Makita BBO140 | Makita BHP444Z | Makita BVR340 | Makita DTW280 |
| Makita BCF050 | Makita BHP446RFE | Makita BVR440 | Makita DTW280Z |
| Makita BCL140 | Makita BHP446Z | Makita CF201DZ | Makita DTW284 |
| Makita BCL140Z | Makita BHR162 | Makita CF201DZW | Makita DTW284Z |
| Makita BCL142 | Makita BHR162RFE | Makita DA340DRF | Makita DUB142 |
| Makita BCL142Z | Makita BHR162SFE | Makita DCL140 | Makita DUB142Z |
| Makita BDA340 | Makita BHR162Z | Makita DCL140Z | Makita DVC340 |
| Makita BDA340RFE | Makita BJR141 | Makita DCM501 | Makita DVC340Z |
| Makita BDA340Z | Makita BJR141Z | Makita DCM501Z | Makita DVR450 |
| Makita BDA341 | Makita BJV140 | Makita DCM501ZAR | Makita DVR450Z |
| Makita BDA341RFE | Makita BJV140RF | Makita DDA340 | Makita HP440DRFX |
| Makita BDA341Z | Makita BJV140RFE | Makita DDA340Z | Makita HR162DRFXW |
| Makita BDF343 | Makita BJV140Z | Makita DDA341 | Makita KP140DRF |
| Makita BDF343RHEX | Makita BML145 | Makita DDA341Z | Makita KP140DZ |
| Makita BDF343RHEX4 | Makita BMR100 | Makita DDF343 | Makita LXPH02 |
| Makita BDF343RHEX5 | Makita BNJ160 | Makita DDF343Z | Makita MR050 |
| Makita BDF343RHJ | Makita BPT350RFE | Makita DDF446 | Makita MUH300 |
| Makita BDF440 | Makita BPT350Z | Makita DDF446Z | Makita MUH301DRF |
| Makita BDF440SFE | Makita BSS500RFE | Makita DDF448 | Makita MUH301DZ |
| Makita BDF440Z | Makita BSS500Z | Makita DDF448Z | Makita MUH351DRF |
| Makita BDF441 | Makita BST110 | Makita DF440 | Makita MUH351DZ |
| Makita BDF441RFE | Makita BST110RFE | Makita DF440DRFX | Makita ST120D |
| Makita BDF441SFE | Makita BST110Z | Makita DF440DRFXW | Makita ST120DZK |
| Makita BDF441Z | Makita BST220 | Makita DHP343 | Makita ST420D |
| Makita BDF442 | Makita BST220RFE | Makita DHP343Z | Makita ST420DZK |
| Makita BDF442RFE | Makita BTD130 | Makita DHP446 | Makita TD130 |
| Makita BDF444RFE | Makita BTD130F | Makita DHP446Z | Makita TD130D |
| Makita BDF444Z | Makita BTD130FRFE | Makita DHP448 | Makita TD130DRFX |
| Makita BDF446RFE | Makita BTD130FSFE | Makita DHP448Z | Makita TD130DRFXR |
| Makita BDF446Z | Makita BTD130FSFER | Makita DHR162 | Makita TD130DRFXW |
| Makita BDF448 | Makita BTD130FSFEW | Makita DHR162RFE | Makita TD130DZ |
| Makita BDF448RFE | Makita BTD130FW | Makita DHR162Z | Makita TD131 |
| Makita BDF343446RFJ | Makita BTD130FZ | Makita DHR164 | Makita TD131D |
| Makita BFL201RZ | Makita BTD130SFE | Makita DHR164Z | Makita TD131DRFX |
| Makita BFL301RZ | Makita BTD132RFE | Makita DJS160 | Makita TD131DRFXR |
| Makita BFL402RZ | Makita BTD133RFE | Makita DJS160Z | Makita TD131DRFXW |
| Makita BFR440 | Makita BTD133Z | Makita DML805 | Makita TD131DZ |
| Makita BFR440RFE | Makita BTD134D | Makita DML805Z | Makita TD132 |
| Makita BFR440SFE | Makita BTD134RFE | Makita DML806 | Makita TD132D |
| Makita BFR540 | Makita BTD134Z | Makita DML807 | Makita TD132DRFX |
| Makita BFR540RFE | Makita BTL060RFE | Makita DML808 | Makita TD132DRFXB |
| Makita BFR540Z | Makita BTL060Z | Makita DMR106 | Makita TD132DRFXW |
| Makita BFS440 | Makita BTP130 | Makita DMR106B | Makita TD132DZ |
| Makita BFS440RFE | Makita BTP130RFE | Makita DMR108 | Makita TD134 |
| Makita BFS441RFE | Makita BTP130SFE | Makita DMR108B | Makita TD134DRFX |
| Makita BFS441Z | Makita BTP130Z | Makita DSC102 | Makita TD134DRFXB |
| Makita BFT041RZ | Makita BTP131 | Makita DSS500 | Makita TD134DRFXL |
| Makita BFT082RZ | Makita BTS130 | Makita DSS500Z | Makita TD134DRFXP |
| Makita BFT124RZ | Makita BTS130RFE | Makita DTD134 | Makita TD134DRFXW |
| Makita BGA450RFE | Makita BTS130SFE | Makita DTD134RFE | Makita TL060DRF |
| Makita BGA450Z | Makita BTS130Z | Makita DTD134RME | Makita TP130DRFX |
| Makita BHP343Z | Makita BTW250 | Makita DTD134Z | Makita TP131 |
| Makita BHP440 | Makita BTW250RFE | Makita DTD137 | Makita TP131DB |
| Makita BHP440SFE | Makita BTW250Z | Makita DTD137RME | Makita TP131DRFX |
| Makita BHP441 | Makita BUH481 | Makita DTD137Z | Makita TP131DRFXB |
| Makita BHP441RFE | Makita BUH481RF | Makita DTD138 | Makita TP131DZ |
| Makita BHP441SFE | Makita BUH481Z | Makita DTL060 | Makita TS130DRFX |
| Makita BHP441Z | Makita BUM166 | Makita DTL060Z | Makita TW152 |
| Makita BHP442RF | Makita BUM166RF | Makita DTS131 | Makita TW152D |
| Makita BHP444RFE | Makita BUM166Z | Makita DTS131Z | Makita TW152DRFX |
| Makita TW152DZ |
| Materiál: | plast / kov |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 327 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 10 x 7,5 x 6,6 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 2000 mAh |
| Napětí: | 14,4 V |
| Jmenovitá energie: | 28,8 Wh |
| Počet buněk: | 4 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 874 Kč |
| Cena s DPH | 1 058 Kč |
| Cena bez DPH: | 907 Kč |
| Cena s DPH | 1 098 Kč |
| Cena bez DPH: | 585 Kč |
| Cena s DPH | 708 Kč |
| Cena bez DPH: | 494 Kč |
| Cena s DPH | 598 Kč |
| Cena bez DPH: | 701 Kč |
| Cena s DPH | 848 Kč |
| Cena bez DPH: | 874 Kč |
| Cena s DPH | 1 058 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 073 Kč |
| Cena s DPH | 1 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 578 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena bez DPH: | 743 Kč |
| Cena s DPH | 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 761 Kč |
| Cena s DPH | 921 Kč |