4055145553 nabíječka pro AEG AG4106, AG4108, Electrolux ZB406, RAPI3 - neoriginální příslušenství pro ruční bezdrátový akumulátorový vysavač
| Kód: | 888401237 |
| Výrobce: | Extensilo |
| Cena s DPH: | 598 Kč |
| Cena bez DPH: | 494 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Nabíječka pro ruční akumulátorový vysavač
AEG AG4106, AEG AG4108, Electrolux ZB406, Electrolux RAPI3
Nahrazuje originální nabíječku AEG / Electrolux 4055145553
| Barva: | černá |
|---|---|
| Hmotnost: | Přibližně 50 g |
| Konexe: | 1x Euro zástrčka |
| Pracovní frekvence: | 50-60 Hz |
| Kabelová délka: | 200 cm |
| Vstup: | 100 - 240 V / 0,5 A |
| Typ zástrčky: | přímá |
| Výstup DC: | 13 V / 0,2 A |
| Ochrana proti: | Přebíjení, přehřátí a zkratu |
| Rozsah dodávky: |
|