Baterie Asus A31N1719 2200mAh 11,4V Li-Ion - neoriginální příslušenství pro notebooky


| Kód: | A31N1719 |
| Výrobce: | VHBW - SRN |
| Cena s DPH: | 620 Kč |
| Cena bez DPH: | 512 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie do notebooku
Nahrazuje originál baterie
| Hmotnost: | 149 g |
|---|---|
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 2200 mAh |
| Napětí: | 11,4V |
| Jmenovitá energie: | 25,08 Wh |
| Počet článků: | 3 |
| Rozměry (D x Š x V): | 21,4 x 3,8 x 1,9 cm |
| Rozsah dodávky: | 1x baterie, 1x šroubovák |
| Cena bez DPH: | 825 Kč |
| Cena s DPH | 998 Kč |
| Cena bez DPH: | 734 Kč |
| Cena s DPH | 888 Kč |
| Cena bez DPH: | 712 Kč |
| Cena s DPH | 862 Kč |
| Cena bez DPH: | 743 Kč |
| Cena s DPH | 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 155 Kč |
| Cena s DPH | 1 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 734 Kč |
| Cena s DPH | 888 Kč |
| Cena bez DPH: | 770 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena bez DPH: | 577 Kč |
| Cena s DPH | 698 Kč |
| Cena bez DPH: | 825 Kč |
| Cena s DPH | 998 Kč |
| Cena bez DPH: | 550 Kč |
| Cena s DPH | 666 Kč |
| Cena bez DPH: | 494 Kč |
| Cena s DPH | 598 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 321 Kč |
| Cena s DPH | 1 598 Kč |