Kvalitní náhradní baterie Bosch BAT025 18V 2000mAh Ni-MH pro bezdrátové pracovní nářadí Bosch. Zajišťuje spolehlivý výkon, dlouhou výdrž a kompatibilitu s řadou modelů Bosch BAT025, BAT026, BAT180 a dalšími.
| Kód: | 800114123 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Náhradní baterie Bosch BAT025 18V 2000mAh Ni-MH pro aku nářadí
Výkonná náhradní baterie Bosch BAT025 18V 2000mAh Ni-MH je ideální volbou pro obnovu výkonu vašeho aku nářadí Bosch.
Je navržena jako spolehlivá náhrada originální baterie a poskytuje dlouhou výdrž, stabilní výkon a bezproblémový provoz
při každodenním použití.
Díky technologii Ni-MH (Nickel Metal Hydride) nabízí akumulátor vysokou odolnost, dobrou životnost a spolehlivé napájení pro vrtačky, šroubováky i další bezdrátové nářadí Bosch.
Pokud původní baterie ztrácí kapacitu nebo již nevydrží zátěž, tato náhradní baterie Bosch 18V vrátí vašemu nářadí potřebný výkon.
Hodí se pro domácí kutily i profesionální použití.
Nahrazuje originální baterie s označením ( Part. Number )
| Bosch BAT025 |
| Bosch BAT026 |
| Bosch BAT160 |
| Bosch BAT180 |
| Bosch BAT181 |
| Bosch BAT189 |
| Bosch 2 607 335 266 |
| Bosch 2 607 335 278 |
| Bosch 2 607 335 536 |
| Bosch 2 607 335 680 |
| Bosch 2 607 335 688 |
| Bosch 2 607 335 696 |
| Bosch 2 610 909 020 |
Vhodná pro akumulátorové pracovní nářadí
| Bosch 1644 | Bosch 15618 |
| Bosch 1644-24 | Bosch 22618 |
| Bosch 1644B-24 | Bosch 23618 |
| Bosch 1644K | Bosch 32618 |
| Bosch 1644K-24 | Bosch 32618-2G |
| Bosch 1646K | Bosch 32618-RT |
| Bosch 1659K | Bosch 33618 |
| Bosch 1659RK | Bosch 33618-2G |
| Bosch 1662 | Bosch 35618 |
| Bosch 1662B | Bosch 52318 |
| Bosch 1662K | Bosch 52318B |
| Bosch 1662K-24 | Bosch 53518 |
| Bosch 1688K-24 | Bosch 53518B |
| Bosch 3453 | Bosch GDR 18 V |
| Bosch 3453-01 | Bosch GDS 18 V |
| Bosch 3454 | Bosch GDS 18 V-HT |
| Bosch 3454SB | Bosch GHO 18 V |
| Bosch 3860CK | Bosch GKS 18 V |
| Bosch 3860CRK | Bosch GLI 18 V |
| Bosch 3860K | Bosch GSA 18 VE |
| Bosch 3860RK | Bosch GSB 18 VE-2 |
| Bosch 3870 | Bosch GSR 18 V |
| Bosch 3870-04 | Bosch GSR 18 VE-2 |
| Bosch 3918 | Bosch GST 18 V |
| Bosch 3918B | Bosch PSB 18 VE 2 |
| Bosch 13618 | Bosch PSR 18 VE-2 |
| Bosch 13618-2G |
| Barva: | černá / červená |
|---|---|
| Hmotnost: | 745 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 13,2 x 11,6 x 8,6 cm |
| Technologie: | NiMH |
| Kapacita: | 2000 mAh |
| Napětí: | 18 V |
| Nominální energie: | 36 Wh |
| Počet článků: | 15 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |