Baterie Canon NB-5L 1400mAh 3,7V Li-Ion, náhradní akumulátor pro digitální fotoaparáty, nahrazuje originál
| Kód: | NB2011084 |
| Výrobce: | Batmax |
| Cena s DPH: | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie do fotoaparátu
CANON DIGITAL IXUS 90is
CANON DIGITAL IXUS 100 IS
CANON DIGITAL IXUS 800 IS
CANON DIGITAL IXUS 850 IS
CANON DIGITAL IXUS 860 IS
CANON DIGITAL IXUS 870 IS
CANON DIGITAL IXUS 900 TI
CANON DIGITAL IXUS 960 IS
CANON DIGITAL IXUS 970 IS
CANON DIGITAL IXUS 980 IS
CANON DIGITAL IXUS 990 IS
CANON POWERSHOT SD700
CANON POWERSHOT SD800
CANON POWERSHOT SD900
CANON POWERSHOT SD900Ti
CANON POWERSHOT SX120 IS
CANON POWERSHOT SX200 IS
CANON POWERSHOT SX210 IS
CANON POWERSHOT SX220 HS
CANON POWERSHOT SX230 HS
Nahrazuje originál baterie NB-5L
| Materiál: | plast / kov |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 4,5 × 3,2 × 0,8 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 1400 mAh |
| Napětí: | 3,7 V |
| Jmenovitá energie: | 5,18 Wh |
| Počet článků: | 1 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 275 Kč |
| Cena s DPH | 333 Kč |
| Cena bez DPH: | 245 Kč |
| Cena s DPH | 297 Kč |
| Cena bez DPH: | 743 Kč |
| Cena s DPH | 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 315 Kč |
| Cena s DPH | 381 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Cena s DPH | 348 Kč |
| Cena bez DPH: | 175 Kč |
| Cena s DPH | 212 Kč |
| Cena bez DPH: | 300 Kč |
| Cena s DPH | 363 Kč |
| Cena bez DPH: | 205 Kč |
| Cena s DPH | 248 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| Cena s DPH | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 275 Kč |
| Cena s DPH | 333 Kč |
| Cena bez DPH: | 550 Kč |
| Cena s DPH | 666 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| Cena s DPH | 398 Kč |