Baterie Ecovacs S08-LI-144-2500 2600mAh 14,4V Li-Ion - neoriginální příslušenství pro robotické vysavače řady Deebot ( Ozmo )
| Kód: | S08-LI-144-2500 |
| Výrobce: | Extensilo |
| Cena s DPH: | 777 Kč |
| Cena bez DPH: | 642 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie do vysavače
Ecovacs Deebot DJ35
Ecovacs Deebot DJ36
Ecovacs Deebot DK35
Ecovacs Deebot DK36
Ecovacs Deebot DK520
Ecovacs Deebot DN55
Ecovacs Deebot DN520
Ecovacs Deebot Ozmo Slim 10 DK36
Ecovacs Deebot Ozmo Slim 10 DN55
Ecovacs Deebot Ozmo Slim 10 DN520
nahrazuje originál baterie S08-LI-144-2500
| Hmotnost: | 194 g |
|---|---|
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 2600 mAh |
| Napětí: | 14,4V |
| Jmenovitá energie: | 37,44 Wh |
| Počet buněk: | 4 |
| Rozsah dodávky: | 1x baterie |
!!! POZOR !!! NEŽ OBJEDNÁTE, PŘESVĚDČTE SE, ŽE NAPĚTÍ ,
ALE I BATERIE NA OBRÁZKU JSOU STEJNÉ, JAKO VAŠE PŮVODNÍ BATERIE
| Cena bez DPH: | 825 Kč |
| Cena s DPH | 998 Kč |
| Cena bez DPH: | 825 Kč |
| Cena s DPH | 998 Kč |
| Cena bez DPH: | 800 Kč |
| Cena s DPH | 968 Kč |
| Cena bez DPH: | 740 Kč |
| Cena s DPH | 895 Kč |
| Cena bez DPH: | 703 Kč |
| Cena s DPH | 851 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 073 Kč |
| Cena s DPH | 1 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 494 Kč |
| Cena s DPH | 598 Kč |
| Cena bez DPH: | 778 Kč |
| Cena s DPH | 941 Kč |
| Cena bez DPH: | 950 Kč |
| Cena s DPH | 1 150 Kč |
| Cena bez DPH: | 825 Kč |
| Cena s DPH | 998 Kč |