Baterie Ecovacs S08-LI-144-2500 2600mAh 14,4V Li-Ion - neoriginální příslušenství pro robotické vysavače řady Deebot
Baterie Ecovacs S08-LI-144-2500 2600mAh 14,4V Li-Ion - neoriginální příslušenství pro robotické vysavače řady Deebot ( Ozmo )
kliknutím zvětšíte
Baterie Ecovacs S08-LI-144-2500 2600mAh
ks
Kód:S08-LI-144-2500
Výrobce:Extensilo
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
Baterie do vysavače
Ecovacs Deebot DJ35
Ecovacs Deebot DJ36
Ecovacs Deebot DK35
Ecovacs Deebot DK36
Ecovacs Deebot DK520
Ecovacs Deebot DN55
Ecovacs Deebot DN520
Ecovacs Deebot Ozmo Slim 10 DK36
Ecovacs Deebot Ozmo Slim 10 DN55
Ecovacs Deebot Ozmo Slim 10 DN520
nahrazuje originál baterie S08-LI-144-2500
Hmotnost: 194 g
Technologie: Li-Ion - bez paměťového efektu
Kapacita: 2600 mAh
Napětí: 14,4V
Jmenovitá energie: 37,44 Wh
Počet buněk: 4
Rozsah dodávky: 1x baterie
!!! POZOR !!! NEŽ OBJEDNÁTE, PŘESVĚDČTE SE, ŽE NAPĚTÍ ,
ALE I BATERIE NA OBRÁZKU JSOU STEJNÉ, JAKO VAŠE PŮVODNÍ BATERIE
Zboží ze stejné kategorie - Baterie Ecovacs S08-LI-144-2500 2600mAh 14,4V Li-Ion - neoriginální příslušenství pro robotické vysavače řady Deebot
Baterie iRobot Roomba i7 2600mAh nahrazuje ORIGINÁL
Náhradní baterie 2600mAh pro vysavače iRobot Roomba i7, iRobot Roomba i7+, iRobot Roomba E5, ...
Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:825
Cena s DPH998
Baterie Dyson 965874-02 21,6V 2000mAh
Baterie do vysavače Dyson V6, DC58, DC59, DC61, DC62, DC72, DC74 21,6V 2000mAh nahrazuje ORIGINÁL ...
Cena bez DPH:825
Cena s DPH998
Baterie LP43SC2000P 3300mAh 14,4V
LP43SC2000P 3300mAh 14,4V NI-MH neoriginální baterie pro robotický vysavač Ariete Briciola ...
Cena bez DPH:800
Cena s DPH968
Baterie Dyson DC31 22,2V 2000mAh Li-Ion Typ B
Baterie Dyson DC31 22,2V 2000mAh Li-Ion Typ B - neoriginální příslušenství pro ...
Cena bez DPH:740
Cena s DPH895
Baterie Dreame D10s Pro 5200mAh 14,4V
Baterie Dreame D10s Pro 5200mAh 14,4V Li-Ion - kvalitní akumulátor pro robotický vysavač, ...
Cena bez DPH:703
Cena s DPH851
4500 mAh baterie pro iRobot Roomba 510, 530, 535, 540, 555, 560, 562, 564, 570, 581, 610, 700, 760
Náhradní baterie 4500mAh, 3,5A pro vysavače iRobot Roomba 500, 510, 530, 532, 535, 540, 550, ...
Cena bez DPH:1 073
Cena s DPH1 298
Baterie Cecotec Conga 890 Slim 2600mAh
CONG0001 baterie Cecotec Conga 890 Slim 2600mAh Li-Ion - neoriginální příslušenství pro ...
Cena bez DPH:494
Cena s DPH598
Baterie Roomba 500 4250mAh 14,4V Ni-MH
Náhradní baterie 4250mAh pro vysavače iRobot Roomba 500, 510, 530, 532, 535, 540, 550, 560, 562, ...
Cena bez DPH:778
Cena s DPH941
Baterie 00751992 do vysavače Bosch 3000mAh Ni-MH 14,4V
00751992 3000mAh Ni-MH 14,4V neoriginální náhradní baterie Bosch do vysavače BBHMOVE1/01, ...
Cena bez DPH:950
Cena s DPH1 150
Baterie Dyson DC62 2000mAh
Potřebujete poradit ? Baterie Ecovacs S08-LI-144-2500 2600mAh 14,4V Li-Ion - neoriginální příslušenství pro robotické vysavače řady Deebot Extensilo