Baterie Ecovacs S08-LI-144-2500 2600mAh 14,4V Li-Ion - neoriginální příslušenství pro robotické vysavače řady Deebot ( Ozmo )
| Kód: | S08-LI-144-2500 |
| Výrobce: | Extensilo |
| Cena s DPH: | 777 Kč |
| Cena bez DPH: | 642 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie do vysavače
Ecovacs Deebot DJ35
Ecovacs Deebot DJ36
Ecovacs Deebot DK35
Ecovacs Deebot DK36
Ecovacs Deebot DK520
Ecovacs Deebot DN55
Ecovacs Deebot DN520
Ecovacs Deebot Ozmo Slim 10 DK36
Ecovacs Deebot Ozmo Slim 10 DN55
Ecovacs Deebot Ozmo Slim 10 DN520
nahrazuje originál baterie S08-LI-144-2500
| Hmotnost: | 194 g |
|---|---|
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 2600 mAh |
| Napětí: | 14,4V |
| Jmenovitá energie: | 37,44 Wh |
| Počet buněk: | 4 |
| Rozsah dodávky: | 1x baterie |
!!! POZOR !!! NEŽ OBJEDNÁTE, PŘESVĚDČTE SE, ŽE NAPĚTÍ ,
ALE I BATERIE NA OBRÁZKU JSOU STEJNÉ, JAKO VAŠE PŮVODNÍ BATERIE
| Cena bez DPH: | 524 Kč |
| Cena s DPH | 634 Kč |
| Cena bez DPH: | 721 Kč |
| Cena s DPH | 873 Kč |
| Cena bez DPH: | 796 Kč |
| Cena s DPH | 963 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| Cena s DPH | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 825 Kč |
| Cena s DPH | 998 Kč |
| Cena bez DPH: | 633 Kč |
| Cena s DPH | 766 Kč |
| Cena bez DPH: | 412 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 798 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 798 Kč |
| Cena bez DPH: | 577 Kč |
| Cena s DPH | 698 Kč |