Baterie Gesipa Accubird, Firebird, Würth 5000mAh 14,4V Li-Ion - kvalitní akumulátor pro pracovní nástroje


| Kód: | 800114675 |
| Výrobce: | Extensilo - SRN |
| Cena s DPH: | 3 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 726 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie do akumulátorových pracovních nástrojů
Nahrazuje originál baterie
| Materiál: | plast / kov |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 502 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 13 x 8,5 x 6,4 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 5000 mAh |
| Napětí: | 14,4 V |
| Jmenovitá energie: | 72 Wh |
| Počet článků: | 4 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
Baterie jsou osazeny vysoce kvalitními články a jsou identické s originálními bateriemi.
Všechny baterie jsou vyráběny podle nejvyšších evropských standardů kvality .
Baterie mají elektronické bezpečnostní prvky a mohou být také nabíjeny z původního zdroje.