Silná baterie Hitachi BSL1415 14,4V 5000mAh pro aku nářadí. Delší výdrž, vyšší výkon a spolehlivý provoz bez častého nabíjení.


| Kód: | 888401584 |
| Výrobce: | Extensilo - SRN |
| Cena s DPH: | 1 198 Kč |
| Cena bez DPH: | 990 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Vysoce výkonná Li-ion baterie pro aku nářadí Hitachi / HiKOKI řady BSL 1415 nabízí maximální výdrž a spolehlivý výkon
i při náročném nasazení. Díky kapacitě 5000 mAh poskytuje výrazně delší dobu provozu než standardní baterie.
Moderní Li-ion technologie zajišťuje nulový paměťový efekt, rychlé nabíjení a nízké samovybíjení.
Baterie je ideální jako náhrada originální baterie nebo jako výkonnější upgrade pro vaše aku nářadí.
Nahrazuje originální baterie
Hitachi / Hikoki 329083
Hitachi / Hikoki 329877
Hitachi / Hikoki 329901
Hitachi / Hikoki BSL 1415
Hitachi / Hikoki BSL 1430
Baterie vhodná do akumulátorového nářadí a zařízení
| Hitachi Hikoki 14DSL |
| Hitachi Hikoki C 14DSL |
| Hitachi Hikoki C 14DSL2 |
| Hitachi Hikoki C 14DYSL |
| Hitachi Hikoki C 14DYSL2 |
| Hitachi Hikoki CD 14DFL |
| Hitachi Hikoki CD 14DSL |
| Hitachi Hikoki CD 14DSL2 |
| Hitachi Hikoki CJ |
| Hitachi Hikoki CK 14DSL |
| Hitachi Hikoki CL 14DSL |
| Hitachi Hikoki CR 14DSL |
| Hitachi Hikoki DH 14DSL |
| Hitachi Hikoki DS 14DBL |
| Hitachi Hikoki DS14DSAL |
| Hitachi Hikoki DS14DSFL |
| Hitachi Hikoki DV 14DBL |
| Hitachi Hikoki DV 14DSL |
| Hitachi Hikoki G 14DSL |
| Hitachi Hikoki N 14DSL |
| Hitachi Hikoki NP 14DSL |
| Hitachi Hikoki UR18DSL |
| Hitachi Hikoki WH 14DBAL |
| Hitachi Hikoki WH 14DBAL2 |
| Hitachi Hikoki WH 14DBL |
| Hitachi Hikoki WH 14DCL |
| Hitachi Hikoki WH 14DSL2 |
| Hitachi Hikoki WM 14DBL |
| Hitachi Hikoki WP 14DSL |
| Hitachi Hikoki WR 14DBAL |
| Hitachi Hikoki WR 14DBDL |
| Hitachi Hikoki WR 14DSHL |
| Hitachi Hikoki WR 14DSL |
| Barva: | černá |
|---|---|
| Hmotnost: | 547 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 10,2 x 11 x 7,6 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 5000 mAh |
| Napětí: | 14,4 V |
| Nominální energie: | 72 Wh |
| Počet článků: | 4 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |