Baterie Neato Botvac 3000mAh 12V Ni-MH, náhradní kvalitní akumulátor pro robotické vysavače, nahrazuje originál
| Kód: | 800107002 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 888 Kč |
| Cena bez DPH: | 734 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie do robotického vysavače
Neato BV Basic
Neato Botvac 70
Neato Botvac 70E
Neato Botvac 75
Neato Botvac 80
Neato Botvac 85
Neato Botvac Connected
Neato Botvac D75
Neato Botvac D80
Neato Botvac D85
Neato D7500
Neato D8000
Neato D8500
Nahrazuje originální baterie s označením
Neato 205-0012
Neato 945-0123
Neato 945-0129
Neato 945-0177
Neato 945-0179
Neato EBVB-141
Neato NX2000SCx10
| Hmotnost: | 452 g |
|---|---|
| Rozměry (D x Š x V): | 21,5 × 4,6 × 2,4 cm |
| Technologie: | NiMH |
| Kapacita: | 3000 mAh |
| Napětí: | 12 V |
| Jmenovitá energie: | 36 Wh |
| Počet buněk: | 10 |
| Rozsah dodávky: | 1x baterie |
!!! POZOR !!! NEŽ OBJEDNÁTE, PŘESVĚDČTE SE, ŽE NAPĚTÍ udané ve VOLTECH,
ALE I BATERIE NA OBRÁZKU JSOU STEJNÉ, JAKO VAŠE PŮVODNÍ BATERIE
| Cena bez DPH: | 799 Kč |
| Cena s DPH | 967 Kč |
| Cena bez DPH: | 774 Kč |
| Cena s DPH | 937 Kč |
| Cena bez DPH: | 786 Kč |
| Cena s DPH | 951 Kč |
| Cena bez DPH: | 494 Kč |
| Cena s DPH | 598 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 321 Kč |
| Cena s DPH | 1 598 Kč |
| Cena bez DPH: | 824 Kč |
| Cena s DPH | 997 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 321 Kč |
| Cena s DPH | 1 598 Kč |
| Cena bez DPH: | 590 Kč |
| Cena s DPH | 714 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 798 Kč |
| Cena bez DPH: | 950 Kč |
| Cena s DPH | 1 150 Kč |