Baterie Nikon EN-EL15 2280mAh 7.0V Li-Ion - náhradní akumulátor pro digitální fotoaparáty
| Kód: | 130859 |
| Výrobce: | Asper |
| Cena s DPH: | 478 Kč |
| Cena bez DPH: | 395 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | NA CESTĚ |
Baterie pro digitální fotoaparáty a foto zařízení
Nikon Battery Grip MB-D12 - bateriový set
Nikon Battery Grip MB-D14 - bateriový set
Nikon Battery Grip MB-D15 - bateriový set
Nikon Battery Grip MB-D17 - bateriový set
Nikon Battery Grip MB-D18 - bateriový set
Nikon Battery Grip MB-N10 - bateriový set
Nikon Battery Grip MB-N11 - bateriový set
Nikon Battery Grip MD-D16 - bateriový set
Nikon Battery Grip MH-25a - bateriový set
Nikon D500
Nikon D600
Nikon D610
Nikon D750
Nikon D780
Nikon D800
Nikon D800E
Nikon D810
Nikon D810a
Nikon D850
Nikon D7000
Nikon D7100
Nikon D7200
Nikon D7500
Nikon WT-7
Nikon Z5
Nikon Z6
Nikon Z6II
Nikon Z7
Nikon Z7II
Nikon Z8
Nikon Z f
Nahrazuje originální baterie Nikon EN-EL15, EN-EL15A, EN-EL15B, EN-EL15C
| Hmotnost: | 78 g |
|---|---|
| Rozměry (D x Š x V): | 5,6 x 3,9 x 2 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 2280 mAh |
| Napětí: | 7 V |
| Nominální energie: | 15,96 Wh |
| Počet buněk: | 2 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie s integrovaným informačním čipem |
| Cena bez DPH: | 320 Kč |
| Cena s DPH | 387 Kč |
| Cena bez DPH: | 328 Kč |
| Cena s DPH | 397 Kč |
| Cena bez DPH: | 318 Kč |
| Cena s DPH | 385 Kč |
| Cena bez DPH: | 385 Kč |
| Cena s DPH | 466 Kč |
| Cena bez DPH: | 743 Kč |
| Cena s DPH | 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 374 Kč |
| Cena s DPH | 453 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Cena s DPH | 348 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 285 Kč |
| Cena s DPH | 345 Kč |
| Cena bez DPH: | 370 Kč |
| Cena s DPH | 448 Kč |
| Cena bez DPH: | 275 Kč |
| Cena s DPH | 333 Kč |
| Cena bez DPH: | 304 Kč |
| Cena s DPH | 368 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Cena s DPH | 348 Kč |