Kvalitní náhradní baterie Olympus PS-BLM1 1900mAh 7,4V Li-Ion pro digitální fotoaparáty Olympus. Vysoká kapacita, dlouhá výdrž a spolehlivý výkon pro modely Olympus E-1, E-500, E-520 a další.
| Kód: | 888402277 |
| Výrobce: | Extensilo |
| Cena s DPH: | 576 Kč |
| Cena bez DPH: | 476 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Náhradní baterie Olympus PS-BLM1 s vysokou kapacitou 1900mAh
Kvalitní Li-Ion baterie Olympus PS-BLM1 s vyšší kapacitou 1900mAh a napětím 7,4V je vhodná jako náhradní
nebo záložní akumulátor pro vybrané digitální fotoaparáty Olympus. Oproti standardním bateriím nabízí dlouhou výdrž,
spolehlivý výkon a je ideální pro fotografování na cestách, reportáž i běžné použití.
Kompatibilita baterie PS-BLM1
Baterie je kompatibilní například s modely:
Hlavní výhody
Nahrazuje originální baterie ( Part. Number ) BLM-1, PS-BLM1
| Barva: | černý |
|---|---|
| Hmotnost: | 82 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 5,5 x 3,9 x 2,1 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 1900 mAh |
| Napětí: | 7,4 V |
| Nominální energie: | 14,06 Wh |
| Počet buněk: | 2 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| Cena s DPH | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
Používám fotoaparát cca 16 let a původní baterie už nají malou kapacitu, proto jsem si pořídil nové a jsem spokojen. Zase mohu v klidu fotografovat.
Nemám.