Baterie D-Li109 pro Pentax K-R, KR, K2, K-2, K-S2, Pentax K30, Pentax K-50, K-500, Pentax K-S1, KS1, Pentax K70, K-70, Pentax KP, K-P 900mAh
| Kód: | 8007577 |
| Výrobce: | DigiBuddy |
| Cena s DPH: | 363 Kč |
| Cena bez DPH: | 300 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie do digitálního fotoaparátu
Pentax K-R
Pentax KR
Pentax K2
Pentax K-2
Pentax K-S2
Pentax K30
Pentax K-30
Pentax K-50
Pentax K-500
Pentax K-S1
Pentax KS1
Pentax K70
Pentax K-70
Pentax KP
Pentax K-P
Nahrazuje originál baterie Pentax D-Li109
| Materiál: | plast / kov |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 5,7 × 3,6 × 1,4 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 1100 mAh |
| Napětí: | 7,4 V |
| Jmenovitá energie: | 8,14 Wh |
| Počet článků: | 2 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 650 Kč |
| Cena s DPH | 1 997 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 325 Kč |
| Cena s DPH | 1 603 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 250 Kč |
| Cena s DPH | 1 513 Kč |
| Cena bez DPH: | 866 Kč |
| Cena s DPH | 1 048 Kč |
| Cena bez DPH: | 866 Kč |
| Cena s DPH | 1 048 Kč |
| Cena bez DPH: | 866 Kč |
| Cena s DPH | 1 048 Kč |
| Cena bez DPH: | 866 Kč |
| Cena s DPH | 1 048 Kč |
| Cena bez DPH: | 866 Kč |
| Cena s DPH | 1 048 Kč |
| Cena bez DPH: | 743 Kč |
| Cena s DPH | 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Cena s DPH | 348 Kč |
| Cena bez DPH: | 285 Kč |
| Cena s DPH | 345 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 264 Kč |
| Cena s DPH | 319 Kč |
| Cena bez DPH: | 205 Kč |
| Cena s DPH | 248 Kč |
| Cena bez DPH: | 206 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Cena s DPH | 348 Kč |
| Cena bez DPH: | 260 Kč |
| Cena s DPH | 315 Kč |
| Cena bez DPH: | 305 Kč |
| Cena s DPH | 369 Kč |
| Cena bez DPH: | 164 Kč |
| Cena s DPH | 198 Kč |