Baterie pro RC modely 220mAh 3,7V Li-Polymer, zástrčka XH 2.54 2P
| Kód: | 888400308 |
| Výrobce: | P-Y-L-R |
| Cena s DPH: | 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie pro modelářské potřeby
používána v modelech vrtulníků, aut, lodí, vlaků, drnů, v dálkových ovladačích, hračkách atp.
| Hmotnost: | 10 g |
|---|---|
| Délka: | 29 mm |
| Technologie: | Li polymer |
| Kapacita: | 220 mAh |
| Napětí: | 3,7 V |
| Jmenovitá energie: | 0,81 Wh |
| Počet článků: | 1 |
| Konfigurace: | 1S1P |
| Spojení: | Konektor XH 2,54 |
| Max. vybíjecí proud: | 20A |
| Celková výška: | 8 mm |
| Míra vybíjení: | 15c |
| Připojovací zástrčka: | XH 2,54 2P |
| Připojovací zástrčka: | Ne |
| Průměr: | 20 mm |
| Rozsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 300 Kč |
| Cena s DPH | 363 Kč |
| Cena bez DPH: | 393 Kč |
| Cena s DPH | 475 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 325 Kč |
| Cena s DPH | 1 603 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 650 Kč |
| Cena s DPH | 1 997 Kč |
| Cena bez DPH: | 866 Kč |
| Cena s DPH | 1 048 Kč |
| Cena bez DPH: | 743 Kč |
| Cena s DPH | 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 628 Kč |
| Cena s DPH | 760 Kč |
| Cena bez DPH: | 866 Kč |
| Cena s DPH | 1 048 Kč |
| Cena bez DPH: | 313 Kč |
| Cena s DPH | 379 Kč |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |