Baterie Samsung SLB-0837b 600mAh 3,7V Li-Ion, kvalitní akumulátor pro digitální fotoaparáty, nahrazuje originál
| Kód: | 500297300 |
| Výrobce: | VHBW |
| Cena s DPH: | 296 Kč |
| Cena bez DPH: | 245 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie do digitálního fotoaparátu
Samsung Digimax L70
Samsung Digimax L83t
Samsung Digimax L201
Samsung Digimax L301
Samsung Digimax NV8
Samsung Digimax NV10
Samsung Digimax NV15
Samsung Digimax NV20
Samsung Digimax SL201
Nahrazuje originální akumulátor Samsung SLB-0837b
POZOR:
baterie se vyrábí ve dvou modifikacích, než koupíte porovnejte vaši původní baterii
s baterií na obrázku, pokud se zdá být jiná ( hrany jsou ostré ) potřebujete tuto baterii.
| Hmotnost: | 15 g |
|---|---|
| Rozměry (D x Š x V): | 4,6 × 3,5 × 0,5 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 600 mAh |
| Napětí: | 3,7 V |
| Jmenovitá energie: | 2,22 Wh |
| Počet článků: | 1 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 282 Kč |
| Cena s DPH | 341 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| Cena s DPH | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 310 Kč |
| Cena s DPH | 375 Kč |
| Cena bez DPH: | 300 Kč |
| Cena s DPH | 363 Kč |