LED čelová svítilna - čelovka 3xAAA 150 lumenů CHL150AC




| Kód: | B1708-009N |
| Výrobce: | CEL-TEC |
| Cena s DPH: | 339 Kč |
| Cena bez DPH: | 280 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Čelovka - LED čelová svítilna 3xAAA 150 lumenů CHL150AC
Vysoký výkon ( světelný tok ) 150 lumenů poskytuje dosvit až 100 m.
Čelovka je vybavena 4 režimy svitu: vysoký výkon - nízký výkon - červené boční LED - blikání.
Boční červené LED jsou dostatečné pro svícení na malé vzdálenosti,
kdy je nežádoucí oslnění nebo ztráta přirozeného nočního vidění očí.
Čelovka osazená CREE led (USA).
3 x AAA (nejsou součást balení), výdrž až 8h
| Materiál: | odolný ABS plast |
|---|---|
| LED dioda: | 1x CREE 3 WATT XPE, 2x 5 mm červené boční LED |
| Maximální výkon: | 150 lumenů |
| Režimy: | 100% - 30% - boční LED - blikání (3W + červené LED) |
| Výdrž: | až 60 hodin |
| Stupeň krytí: | IPX6 |
| Baterie: | 3x AAA |
| Dosvit: | až 100 m |
| Hmostnost: | 82 g s bateriemi |
| Barva: | Černá |