Kvalitní náhradní baterie 14.8V 2200mAh Li-Ion pro robotické vysavače Eufy RoboVac 11 a 11S. Nabízí stabilní výkon, dlouhou životnost a kompatibilitu s vybranými modely Eufy, Ecovacs Deebot a Cecotec.
| Kód: | 888100125 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 598 Kč |
| Cena bez DPH: | 494 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Náhradní baterie pro Eufy RoboVac 11 a 11S
Výkonná Li-Ion baterie 14.8V 2200mAh pro Eufy RoboVac 11 je kvalitní náhradní akumulátor určený
pro obnovení výkonu robotického vysavače. Pokud původní baterie ztrácí kapacitu nebo zkracuje dobu úklidu,
tato náhradní baterie vrátí vysavači potřebnou energii.
Díky moderní Li-Ion technologii nabízí akumulátor dlouhou životnost, stabilní výkon a bezpečný provoz bez paměťového efektu.
Napětí 14.4V a 14.8V je u těchto kompatibilních náhrad běžně zaměnitelné.
Proč zvolit tuto baterii?
Pokud váš robotický vysavač nevydrží dokončit úklid jako dříve, nová náhradní baterie Eufy RoboVac
obnoví výkon i provozní dobu a prodlouží životnost zařízení.
Baterie vhodná do akumulátorového robotického vysavače, jako je
| Bagotte BG600 | Ecovacs Deebot D710 | Eufy RoboVac G40 Hybrid+ | Phicomm X3 |
| Bagotte BG700 | Ecovacs Deebot D711 | Eufy RoboVac L35 | Polaris PVCR-0726W |
| Cecotec CONGA 950 | Ecovacs Deebot DN79S | Eufy RoboVac LR30 | Polaris PVCR-0826 |
| Cecotec CONGA 990 | Ecovacs Deebot DN79T | Eufy RoboVac R450 | Polaris PVCR-0926W |
| Cecotec CONGA 1090 | Ecovacs Deebot DN79W | Eufy RoboVac R500 | Polaris PVCR-0930 |
| Cecotec CONGA 1190 | Ecovacs Deebot DN622 | Genio Deluxe 500 | Polaris PVCR-1126W |
| Cecotec Conga 1790 | Ecovacs Deebot N79 | Gutrend ECHO 520 | Polaris PVCR-1226 |
| Cecotec Excellence | Ecovacs Deebot N79S | Gutrend Fusion 150+ | Proscenic 850T |
| Cecotec Excellence 990 | Eufy RoboVac 11 | Gutrend SENSE 410 | Robojet Duel 3 |
| Coredy R300 | Eufy RoboVac 11S | Gutrend SMART 300 | Robojet Focus |
| Coredy R500+ | Eufy RoboVac 11S Max | Gutrend STYLE 200 Aqua | Shark ION RV700 |
| Coredy R580 | Eufy RoboVac 11S Plus | Gutrend STYLE 220 | Shark ION RV720 |
| Coredy R600 | Eufy RoboVac 11c | Haier HB-X570LSC | Shark ION RV750 |
| Coredy R650 | Eufy RoboVac 12 | Haier TAB-JD5FOLSC | Shark ION RV755 |
| Coredy R3500 | Eufy RoboVac 15C | Haier TAB-OS60S | Tesvor S3 |
| Coredy R3500S | Eufy RoboVac 15C Max | Haier TAB-T520S | Tesvor S6 |
| Deenke DK700 | Eufy RoboVac 15T | Haier TAB-T550W | Tesvor Simum 6 |
| Dser 22T | Eufy RoboVac 25C | Haier TAB-T550wsc | Tesvor Simum 7 |
| Ecovacs CEN360 | Eufy RoboVac 25C Max | Ikohs Netbot S14 | Tesvor Simum 8 |
| Ecovacs CEN361 | Eufy RoboVac 30 | Ikohs Netbot S15 | Tesvor Simum 9 |
| Ecovacs DH35 | Eufy RoboVac 30C | Kitfort KT-519 | Tesvor T8 |
| Ecovacs DH43 | Eufy RoboVac 30C Max | Kitfort KT-519-1 | Tesvor Turbo |
| Ecovacs DH45 | Eufy RoboVac 35C | Kitfort KT-519-2 | Tesvor V6 |
| Ecovacs DN620 | Eufy RoboVac G10 Hybrid | Kitfort KT-519-3 | Tesvor V300 |
| Ecovacs DN621 | Eufy RoboVac G15 | Kitfort KT-519-4 | Tesvor X500 |
| Ecovacs Deebot 715 | Eufy RoboVac G20 | Kitfort KT-520 | Tesvor X500 Pro |
| Ecovacs Deebot CEN546 | Eufy RoboVac G20 Hybrid | Kitfort KT-529 | Tesvor X580 |
| Ecovacs Deebot D500 | Eufy RoboVac G30 | Kitfort KT-533 | Tesvor X580R |
| Ecovacs Deebot D501 | Eufy RoboVac G30 Edge | Liectroux X5S | Tesvor X583 |
| Ecovacs Deebot D502 | Eufy RoboVac G30 Hybrid | Mamibot ExVac 660 | Tesvor X586 |
| Ecovacs Deebot D600 | Eufy RoboVac G30 Hybrid G30 Verge | Mamibot ExVac 680S | Thamtu G11 |
| Ecovacs Deebot D601 | Eufy RoboVac G30 Verge | Mamibot ExVac 880 | Ultenic D5s |
| Ecovacs Deebot D605 | Eufy RoboVac G35+ | Onson J10C | Venga VG RVC 3000 |
| iMartine C800 |
Nahrazuje originální baterie ( Part. Number )
Cecotec CONG1002
Ecovacs 10001866
Ecovacs 10002265
Ecovacs 10002611
Ecovacs BFG-WSQ
Ecovacs ICR18650-26J-4S1P
Ecovacs UR18650ZY-4S1P-AAM
Eufy 4INR/19/66
Eufy PA04
Proscenic CMICR18650F8M7-4S1P
| Hmotnost: | 196 g |
|---|---|
| Rozměry (D x Š x V): | 7 x 3,7 x 3,7 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 2200 mAh |
| Napětí: | 14,8 V |
| Nominální energie: | 33 Wh |
| Počet článků: | 4 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 1 122 Kč |
| Cena s DPH | 1 358 Kč |
| Cena bez DPH: | 494 Kč |
| Cena s DPH | 598 Kč |
| Cena bez DPH: | 690 Kč |
| Cena s DPH | 835 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 321 Kč |
| Cena s DPH | 1 598 Kč |
| Cena bez DPH: | 577 Kč |
| Cena s DPH | 698 Kč |
| Cena bez DPH: | 742 Kč |
| Cena s DPH | 898 Kč |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena bez DPH: | 734 Kč |
| Cena s DPH | 888 Kč |
| Cena bez DPH: | 742 Kč |
| Cena s DPH | 898 Kč |
| Cena bez DPH: | 642 Kč |
| Cena s DPH | 777 Kč |