Nabíječka baterie Panasonic DMW-BCK7e - neoriginální příslušenství k digitálním fotoaparátům řady Lumix
| Kód: | 800112296 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Flexibilní USB nabíječka pro digitální fotoaparát:
| Panasonic Lumix DMC-FH2 | Panasonic Lumix DMC-FP5G | Panasonic Lumix DMC-S1K |
| Panasonic Lumix DMC-FH2A | Panasonic Lumix DMC-FP5K | Panasonic Lumix DMC-S1N |
| Panasonic Lumix DMC-FH2K | Panasonic Lumix DMC-FP5P | Panasonic Lumix DMC-S1PA |
| Panasonic Lumix DMC-FH2P | Panasonic Lumix DMC-FP5S | Panasonic Lumix DMC-S1S |
| Panasonic Lumix DMC-FH2R | Panasonic Lumix DMC-FP7 | Panasonic Lumix DMC-S2 |
| Panasonic Lumix DMC-FH2S | Panasonic Lumix DMC-FP7A | Panasonic Lumix DMC-S2K |
| Panasonic Lumix DMC-FH5 | Panasonic Lumix DMC-FP7K | Panasonic Lumix DMC-S2P |
| Panasonic Lumix DMC-FH5K | Panasonic Lumix DMC-FP7R | Panasonic Lumix DMC-S2V |
| Panasonic Lumix DMC-FH5N | Panasonic Lumix DMC-FS16 | Panasonic Lumix DMC-S3 |
| Panasonic Lumix DMC-FH5S | Panasonic Lumix DMC-FS18 | Panasonic Lumix DMC-S3A |
| Panasonic Lumix DMC-FH5V | Panasonic Lumix DMC-FS22 | Panasonic Lumix DMC-S3K |
| Panasonic Lumix DMC-FH6 | Panasonic Lumix DMC-FS35 | Panasonic Lumix DMC-S3R |
| Panasonic Lumix DMC-FH6K | Panasonic Lumix DMC-FS37 | Panasonic Lumix DMC-S3V |
| Panasonic Lumix DMC-FH8K | Panasonic Lumix DMC-FS40 | Panasonic Lumix DMC-S3W |
| Panasonic Lumix DMC-FH8S | Panasonic Lumix DMC-FS45 | Panasonic Lumix DMC-SZ1 |
| Panasonic Lumix DMC-FH8V | Panasonic Lumix DMC-FX77 | Panasonic Lumix DMC-SZ1A |
| Panasonic Lumix DMC-FH25 | Panasonic Lumix DMC-FX78 | Panasonic Lumix DMC-SZ1K |
| Panasonic Lumix DMC-FH25A | Panasonic Lumix DMC-FX78A | Panasonic Lumix DMC-SZ1R |
| Panasonic Lumix DMC-FH25H | Panasonic Lumix DMC-FX78K | Panasonic Lumix DMC-SZ1S |
| Panasonic Lumix DMC-FH25K | Panasonic Lumix DMC-FX78N | Panasonic Lumix DMC-SZ5 |
| Panasonic Lumix DMC-FH25R | Panasonic Lumix DMC-FX78P | Panasonic Lumix DMC-SZ7 |
| Panasonic Lumix DMC-FH25S | Panasonic Lumix DMC-FX78S | Panasonic Lumix DMC-SZ7K |
| Panasonic Lumix DMC-FH25V | Panasonic Lumix DMC-FX78W | Panasonic Lumix DMC-TS20 |
| Panasonic Lumix DMC-FH27K | Panasonic Lumix DMC-FX80 | Panasonic Lumix DMC-TS20A |
| Panasonic Lumix DMC-FH27R | Panasonic Lumix DMC-FX90 | Panasonic Lumix DMC-TS20D |
| Panasonic Lumix DMC-FH27S | Panasonic Lumix DMC-FX90K | Panasonic Lumix DMC-TS20K |
| Panasonic Lumix DMC-FP5 | Panasonic Lumix DMC-S1 | Panasonic Lumix DMC-TS20R |
| Panasonic Lumix DMC-FP5A | Panasonic Lumix DMC-S1A |
Nabíjí kompatibilní i originál baterie Panasonic DMW-BCK7, Panasonic DMW-BCK7E
Nabíječka je flexibilní ve zdroji, který k ní připojíte pomocí přiloženého
dobíjecího kabelu. Jako zdroj může sloužit počítač, notebook, tablet,
power banka, autonabíječka, nebo cestovní nabíječka s konektorem USB.
| Materiál: | plast / kov |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 47 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 8,7 × 5,2 × 3,5 cm |
| Délka kabelu: | 38 cm |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí: | 5 V |
| Výstupní stejnosměrný proud: | 4,2 V / 0,5 A |
| Počet slotů pro baterie: | 1 |
| LED indikátor stavu nabití: | zahrnuto |
| Obsah dodávky: |
|
| Cena bez DPH: | 232 Kč |
| Cena s DPH | 281 Kč |
Funguje, přestože to není originální produkt. Výhodná cena.