Nabíječka baterie DMW-BCN10 - neoriginální příslušenství pro digitální fotoaparáty Leica C, Panasonic Lumix DMC-LF1, Panasonic Lumix DMC-LF1K, Panasonic Lumix DMC-LF1W
| Kód: | 800105568 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 366 Kč |
| Cena bez DPH: | 302 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Nabíječka pro digitální fotoaparát
Nabíjí kompatibilní i originál baterie
| Barva: | Černá |
|---|---|
| délka kabelu: | 88,5 cm |
| Vstupní napětí: | 220V / 12V |
| Výstup DC: | 4,2V/0,6A |
| Sloty pro baterie: | 1 |
| LED indikátor nabití: | dostupný |
| Typ konektoru: | CEE 7/16 „Europlug“ |
| Rozsah dodávky: |
|
| Cena bez DPH: | 395 Kč |
| Cena s DPH | 478 Kč |
| Cena bez DPH: | 412 Kč |
| Cena s DPH | 498 Kč |
| Cena bez DPH: | 395 Kč |
| Cena s DPH | 478 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 798 Kč |
| Cena bez DPH: | 367 Kč |
| Cena s DPH | 444 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 798 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena bez DPH: | 307 Kč |
| Cena s DPH | 371 Kč |
| Cena bez DPH: | 702 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena bez DPH: | 307 Kč |
| Cena s DPH | 371 Kč |
| Cena bez DPH: | 471 Kč |
| Cena s DPH | 570 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 367 Kč |
| Cena s DPH | 444 Kč |
| Cena bez DPH: | 393 Kč |
| Cena s DPH | 475 Kč |
| Cena bez DPH: | 459 Kč |
| Cena s DPH | 555 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 798 Kč |
| Cena bez DPH: | 403 Kč |
| Cena s DPH | 488 Kč |
| Cena bez DPH: | 412 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |