3400mAh baterie pro videokamery Hitachi M-BPL30, Hitachi VM-BPL13, Hitachi VM-BPL13A, Hitachi VM-BPL13J, Hitachi VM-BPL27, Hitachi VM-BPL27A, Hitachi VM-BPL60, JVC BN-V812, JVC BN-V812U, JVC BN-V814, JVC BN-V814U, Panasonic AG-BP15P, Panasonic CGR-B/202, Panasonic CGR-B/202A1B, Panasonic CGR-B/202E1B, Panasonic CGR-B/403, Panasonic CGR-B/814, Panasonic CGR-B202A a další
| Kód: | 800114901 |
| Výrobce: | Intensilo - SRN |
| Cena s DPH: | 349 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Nahrazuje originální baterie s možným označením
| Hitachi M-BPL30 |
| Hitachi VM-BPL13 |
| Hitachi VM-BPL13A |
| Hitachi VM-BPL13J |
| Hitachi VM-BPL27 |
| Hitachi VM-BPL27A |
| Hitachi VM-BPL60 |
| JVC BN-V812 |
| JVC BN-V812U |
| JVC BN-V814 |
| JVC BN-V814U |
| Panasonic AG-BP15P |
| Panasonic CGR-B/202 |
| Panasonic CGR-B/202A1B |
| Panasonic CGR-B/202E1B |
| Panasonic CGR-B/403 |
| Panasonic CGR-B/814 |
| Panasonic CGR-B202A |
| Panasonic PV-DBP5 |
| Panasonic VW-B202 |
| Panasonic VW-VBD1 |
| Panasonic VW-VBD1E |
| Panasonic VW-VBD2 |
| Panasonic VW-VBD2E |
| RCA BB-65L |
Baterie pro pro digitální videokamery
| Hitachi VM-645LA | Hitachi VM-E855LA |
| Hitachi VM-945LA | Hitachi VM-H70E |
| Hitachi VM-D865 | Hitachi VM-H575LA |
| Hitachi VM-D865LA | Hitachi VM-H635A |
| Hitachi VM-D873LA | Hitachi VM-H640A |
| Hitachi VM-D875LA | Hitachi VM-H650 |
| Hitachi VM-D965 | Hitachi VM-H650A |
| Hitachi VM-D965LA | Hitachi VM-H655LA |
| Hitachi VM-D975LA | Hitachi VM-H665LA |
| Hitachi VM-E340A | Hitachi VM-H675LA |
| Hitachi VM-E368E | Hitachi VM-H755 |
| Hitachi VM-E368LE | Hitachi VM-H755LA |
| Hitachi VM-E455LA | Hitachi VM-H765LA |
| Hitachi VM-E465LA | Hitachi VM-H768LE |
| Hitachi VM-E530A | Hitachi VM-H775LE |
| Hitachi VM-E535LA | Hitachi VM-H835LA |
| Hitachi VM-E540LA | Hitachi VM-H845L |
| Hitachi VM-E545LA | Hitachi VM-H845LA |
| Hitachi VM-E545LS | Hitachi VM-H855LA |
| Hitachi VM-E555 | Hitachi VM-H955LA |
| Hitachi VM-E555LA | JVC GR-DLS1U |
| Hitachi VM-E563LA | JVC GR-DV9000 |
| Hitachi VM-E565 | JVC GR-DVL |
| Hitachi VM-E565LA | JVC GR-DVL9000 |
| Hitachi VM-E568E | JVC GR-DVL9000U |
| Hitachi VM-E568LE | JVC GR-DVM1 |
| Hitachi VM-E573LA | JVC GR-DVM1U |
| Hitachi VM-E575LE | JVC GR-DVM801 |
| Hitachi VM-E635LA | JVC GR-VBM1 |
| Hitachi VM-E645LA | RCA CC-8251 |
| Hitachi VM-E755LA | RCA PRO-V730 |
| Hitachi VM-E835LA | RCA PRO-V742 |
| Materiál: | plast / kov |
|---|---|
| Barva: | černý |
| Hmotnost: | 105 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 7,1 × 3,9 × 2 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 3400 mAh |
| Napětí: | 7,4 V |
| Jmenovitá energie: | 25,16 Wh |
| Počet buněk: | 2 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 375 Kč |
| Cena s DPH | 454 Kč |
| Cena bez DPH: | 450 Kč |
| Cena s DPH | 545 Kč |
| Cena bez DPH: | 450 Kč |
| Cena s DPH | 545 Kč |
| Cena bez DPH: | 479 Kč |
| Cena s DPH | 579 Kč |
| Cena bez DPH: | 375 Kč |
| Cena s DPH | 454 Kč |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 302 Kč |
| Cena s DPH | 366 Kč |
| Cena bez DPH: | 702 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena bez DPH: | 403 Kč |
| Cena s DPH | 488 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 412 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| Cena bez DPH: | 550 Kč |
| Cena s DPH | 666 Kč |
| Cena bez DPH: | 412 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| Cena bez DPH: | 562 Kč |
| Cena s DPH | 680 Kč |
| Cena bez DPH: | 459 Kč |
| Cena s DPH | 555 Kč |
| Cena bez DPH: | 477 Kč |
| Cena s DPH | 577 Kč |
| Cena bez DPH: | 412 Kč |
| Cena s DPH | 498 Kč |