Výkonná náhradní baterie DeWALT 18V Ni-MH s kapacitou 2100mAh pro aku nářadí DeWALT. Kompatibilní s bateriemi DE9095, DE9039, A9268, A9277, A9282, PS145 a dalšími modely. Spolehlivý výkon, dlouhá životnost a plná kompatibilita s originálními nabíječkami.
| Kód: | 800104539 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 777 Kč |
| Cena bez DPH: | 642 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Náhradní baterie DeWALT 18V 2100mAh Ni-MH pro aku nářadí
Kvalitní náhradní baterie DeWALT 18V Ni-MH s kapacitou 2100mAh představuje spolehlivé řešení pro obnovení výkonu vašeho
aku nářadí DeWALT. Díky kompatibilitě s oblíbenými modely baterií DE9095, DE9039, A9268, A9277, A9282 a PS145 je ideální
volbou pro profesionální i domácí použití.
Baterie využívá osvědčenou technologii Ni-MH, která poskytuje stabilní výkon, dlouhou životnost a možnost opakovaného nabíjení
bez výrazného paměťového efektu. Kapacita 2100mAh umožňuje delší pracovní dobu bez častého přerušování práce kvůli nabíjení.
Robustní konstrukce baterie je navržena pro každodenní použití v náročných podmínkách dílny i stavby.
Baterie plně spolupracuje s originálními nabíječkami DeWALT a nevyžaduje žádné úpravy zařízení.
Hlavní výhody baterie
Nahrazuje originální baterie s označením ( Part. Number ):
Kompatibilní aku nářadí:
Dewalt DW9095
Dewalt DW988K2
Dewalt DW989K2
Dewalt DW989K2H
Dewalt SBA85KA
Dewalt BSA82KA
Dewalt DW987K2
Dewalt DW929K2
Dewalt DW987K2H
Dewalt DW956K2
Dewalt DW908
Dewalt DW919
Dewalt MHA18KA
Dewalt DW936K2
Dewalt DW934K2
Dewalt DW933K
Dewalt W999K2
Dewalt DW999K2
Dewalt DW999K2H
Dewalt DC500
Dewalt DC500-QW
Technická specifikace:
| Parametr | Hodnota |
| Typ baterie | Ni-MH |
| Napětí | 18V |
| Kapacita | 2100mAh |
| Energie | 37.8Wh |
| Kompatibilita | DeWALT 18V |
| Stav | Nová |