Noční LED světlo se zásuvkou na 230V - 3xLED se senzorem na setmění se užívá pro orientaci ve tmavých , nebo neosvětlených prostorech.




| Kód: | 1456000070 |
| Cena s DPH: | 198 Kč |
| Cena bez DPH: | 164 Kč |
| DPH: | 21 % |
Noční LED světlo se zásuvkou na 230V - 3xLED, čidlo reagující na setmění
Noční a orientační světlo do děských pokojů, chodeb, sklepů a ostatních tmavých prostor.
Integrovaní senzor ( foto dioda ) reagující na setmění světlo zapne a naopak vypne při svítání.
Zapojení je přímo do elektrické sítě a do vzniklé zásuvky můžete zapojit další zařízení.
| zdroj světla | 3× LED průměr 5 mm |
|---|---|
| napájení | 230 V~/50 Hz, max. 0,63 W |
| citlivost senzoru pro sepnutí ? | < 10 lux |
| vypínač | ne |
| natáčení | ne |
| pohybové čidlo | ne |
| úhel detekčního pole | neuvádí se |
| citlivost senzoru pro vypnutí | > 10 lux |
| časová prodleva | neuvádí se |
| detekční dosah | neuvádí se |
| fotosenzor | ano |
| automatické zapnutí / vypnutí | ano |
| rozměr | průměr 81 mm |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |