PU2322 AC 100V-240V, DC 8,4V 500mA neoriginální nabíječka baterie DMW-BLC12E pro fotoaparáty Panasonic + adaptér 12V do auta
Externí nabíječka je vhodná pro baterie s typovým označením DMW-BLC12E, DMW-BLC12 a další. Nabíječku můžete používat i v automobilu s CL zásuvkou 12 V.
kliknutím zvětšíte
Nabíječka baterií PANASONIC DMW-BLC12 + CL 12V
ks
Kód:PU2322
Výrobce:TopTechnology
DPH:21 %