Výkonná baterie Black & Decker 18V 4000mAh Li-Ion zajistí delší práci bez přerušení. Spolehlivá náhrada originálních akumulátorů pro aku nářadí PowerConnect.


| Kód: | BL4018-XJ |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Tato baterie Black & Decker 18V s kapacitou 4000mAh představuje ideální řešení pro každého,
kdo potřebuje spolehlivý výkon a dlouhou výdrž při práci.
Díky moderní technologii Li-Ion nabízí:
Kapacita 4000mAh (4.0Ah) poskytuje výrazně delší pracovní dobu než základní 1.5–2.0Ah varianty.
- méně nabíjení, více práce, vyšší efektivita .
Originální baterie bývají drahé – tato kompatibilní varianta nabízí: stejnou funkčnost, vyšší kapacitu, ideální jako
náhradní baterie nebo druhá baterie do provozu.
Nahrazuje originál baterie s označením ( Part. Number ):
| Black & Decker BL1318 |
| Black & Decker BL1518 |
| Black & Decker BL1518-XJ |
| Black & Decker BL2018 |
| Black & Decker BL2018-XJ |
| Black & Decker BL3018 |
| Black & Decker BL3020 |
| Black & Decker BL4018 |
| Bostitch BTC480L |
Baterie pro AKU nářadí a zařízení zařízení, jako je
| Black & Decker ASD | Black & Decker GPC1800L |
| Black & Decker ASL | Black & Decker GPC1820L |
| Black & Decker BD | Black & Decker GPC1820LB |
| Black & Decker BDCCF18 | Black & Decker GTC610L |
| Black & Decker BDCCS18 | Black & Decker GTC650L |
| Black & Decker BDCDC18K | Black & Decker GTC800L |
| Black & Decker BDCDD18N | Black & Decker GTC1843L |
| Black & Decker BDCDD186K | Black & Decker GTC1845 |
| Black & Decker BDCDS18 | Black & Decker GTC1845L |
| Black & Decker BDCF18 | Black & Decker GTC1850L |
| Black & Decker BDCH188N | Black & Decker GTC1850LB |
| Black & Decker BDCJS18 | Black & Decker GTC18502PC |
| Black & Decker BDCR18 | Black & Decker GTC18504PC |
| Black & Decker BDCROS18 | Black & Decker GWC1800L |
| Black & Decker BDCSP18N | Black & Decker GWC1800LB |
| Black & Decker BL186K | Black & Decker GWC1820PCB |
| Black & Decker BL188K | Black & Decker GXC1000L |
| Black & Decker EGBHP | Black & Decker MT18SSK |
| Black & Decker EGBL | Black & Decker MULTIEVO |
| Black & Decker EPL | Black & Decker STC1815 |
| Black & Decker GKC1820L | Black & Decker STC1820 |
| Black & Decker GKC1825L20 | Black & Decker STC1820CM |
| Black & Decker GKC1825LB | Black & Decker STC1820PCB |
| Black & Decker GLC1815L | Black & Decker STC1840EPC |
| Black & Decker GLC1823 | Bostitch BTC400 |
| Black & Decker GLC1825L | Bostitch BTC401 |
| Black & Decker GLC1825LB | Bostitch BTC401LA |
| Black & Decker GLC2500 | Bostitch BTC440 |
| Black & Decker GLC2500L | Bostitch BTC441 |
| Bostitch BTC441LB |
| Materiál: | plast / kov |
|---|---|
| Barva: | černý |
| Hmotnost: | 631 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 12 x 7,7 x 7,2 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 4000 mAh |
| Napětí: | 18 V |
| Jmenovitá energie: | 72 Wh |
| Počet článků: | 10 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |