Náhradní baterie Bosch BAT043 12V 1500mAh Ni-MH je spolehlivým zdrojem energie pro aku nářadí. Nabízí stabilní výkon, dlouhou životnost a je plně kompatibilní s originálním příslušenstvím Bosch.
| Kód: | 800114687 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 678 Kč |
| Cena bez DPH: | 560 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie pro aku nářadí a jiná zařízení jako
| Bosch 3360 |
| Bosch 3360K |
| Bosch 3455 |
| Bosch 22612 |
| Bosch 23612 |
| Bosch 32612 |
| Bosch Exact 8 |
| Bosch Exact 12 |
| Bosch Exact 700 |
| Bosch GDR 12V |
| Bosch GLI 12 |
| Bosch GLI 12V Flash light |
| Bosch GSB 12 |
| Bosch GSB 12VE-2 |
| Bosch GSR 12-1 |
| Bosch GSR 12-2 |
| Bosch GSR 12V |
| Bosch JAN-55 |
| Bosch PAG 12 |
| Bosch PSB 12 VE-2 |
| Bosch PSR 12 |
| Bosch PSR 12VE |
| Cyklop CHT 300 |
| Cyklop CLT100 |
| Cyklop CMT200 |
| ORGAPACK OR-T100 |
| ORGAPACK OR-T200 |
| ORGAPACK OR-T300 |
| Signode 12V |
| Signode BXT10 |
| Signode BXT13 |
| Signode BXT19 |
| Spit HDI 220 |
| Spit HDI 244 |
| Strapex STB61 |
| Strapex STB63 |
| Strapex STB65 |
Nahrazuje originální baterie
| Bosch 2 60 7335 249 |
| Bosch 2 607 335 261 |
| Bosch 2 607 335 262 |
| Bosch 2 607 335 273 |
| Bosch 2 607 335 274 |
| Bosch 2 607 335 374 |
| Bosch 2 607 335 375 |
| Bosch 2 607 335 395 |
| Bosch 2 607 335 414 |
| Bosch 2 607 335 415 |
| Bosch 2 607 335 416 |
| Bosch 2 607 335 429 |
| Bosch 2 607 335 430 |
| Bosch 2 607 335 442 |
| Bosch 2 607 335 454 |
| Bosch 2 607 335 455 |
| Bosch 2 607 335 463 |
| Bosch 2 607 335 471 |
| Bosch 2 607 335 487 |
| Bosch 2 607 335 542 |
| Bosch 2 607 335 676 |
| Bosch 2 607 335 684 |
| Bosch 2 607 335 692 |
| Bosch 2 607 335 709 |
| Bosch 2 607 336 002 |
| Bosch 2 609 200 306 |
| Bosch BAT043 |
| Bosch BAT045 |
| Bosch BAT046 |
| Bosch BAT049 |
| Bosch BAT120 |
| Bosch BAT139 |
| Orgapack 2179.150 |
| Barva: | černá / červená |
|---|---|
| Hmotnost: | 521 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 10,6 × 11,1 × 8,8 cm |
| Technologie: | NiMH |
| Kapacita: | 1500 mAh |
| Napětí: | 12 V |
| Jmenovitá energie: | 18 Wh |
| Počet buněk: | 10 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 734 Kč |
| Cena s DPH | 888 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 734 Kč |
| Cena s DPH | 888 Kč |
| Cena bez DPH: | 716 Kč |
| Cena s DPH | 866 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 650 Kč |
| Cena s DPH | 787 Kč |
| Cena bez DPH: | 642 Kč |
| Cena s DPH | 777 Kč |
| Cena bez DPH: | 786 Kč |
| Cena s DPH | 951 Kč |
| Cena bez DPH: | 743 Kč |
| Cena s DPH | 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 577 Kč |
| Cena s DPH | 698 Kč |