Baterie Canon NB-4L 750mAh Li-Ion, kvalitní akumulátor do digitálního fotoaparátu
| Kód: | 8001901 |
| Výrobce: | DigiBuddy |
| Cena s DPH: | 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 240 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie pro digitální fotoaparáty:
Canon Digital Ixus 30
Canon Digital Ixus 40
Canon Digital Ixus 50
Canon Digital Ixus 55
Canon Digital Ixus 60
Canon Digital Ixus 65
Canon Digital Ixus 70
Canon Digital Ixus 75
Canon Digital Ixus 80 is
Canon Digital Ixus 82
Canon Digital Ixus 110 is
Canon Digital Ixus 115 HS
Canon Digital Ixus 117 HS
Canon Digital Ixus 120 IS
Canon Digital Ixus 130
Canon Digital Ixus 220HS
Canon Digital Ixus 230HS
Canon Digital Ixus 255 HS
Canon Digital Ixus Wireless
Canon Digital Ixus i7
Canon Digital Ixus i Zoom
Canon Legria Mini
Canon PowerShot SD200
Canon PowerShot SD300
Canon PowerShot SD400
Canon PowerShot SD430
Canon PowerShot SD450
Canon PowerShot SD500
Canon PowerShot SD600
Canon PowerShot SD630
Canon PowerShot TX1
Nahrazuje originální baterie Canon NB-4L
| Značka: | DigiBuddy |
|---|---|
| Materiál: | plast / kov |
| Hmotnost: | 16 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 4 x 3,5 x 0,6 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 750 mAh |
| Napětí: | 3,7 V |
| Jmenovitá energie: | 2,75 Wh |
| Počet článků: | 1 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 272 Kč |
| Cena s DPH | 329 Kč |
| Cena bez DPH: | 275 Kč |
| Cena s DPH | 333 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| Cena s DPH | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 264 Kč |
| Cena s DPH | 319 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Cena s DPH | 348 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| Cena s DPH | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 260 Kč |
| Cena s DPH | 315 Kč |
| Cena bez DPH: | 275 Kč |
| Cena s DPH | 333 Kč |
| Cena bez DPH: | 310 Kč |
| Cena s DPH | 375 Kč |