Baterie Eufy Robovac L35 Hybrid 3000mAh 14,4V Li-Ion - kvalitní akumulátor pro robotický vysavač
| Kód: | 889003379 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 720 Kč |
| Cena bez DPH: | 595 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie do akumulátorového robotického vysavače
Eufy L35 HYBRID
Eufy L35 HYBRID Plus
Eufy LR20
Eufy LR30 HYBRID
Eufy LR30 HYBRID Plus
Eufy RoboVac LR30 HYBRID
Eufy RoboVac LR30 HYBRID Plus
Nahrazuje originální baterie
Eufy CMICR18650F9M-4S1P
Eufy T2996011
!!! POZOR !!!
NEŽ OBJEDNÁTE, PŘESVĚDČTE SE, ŽE NAPĚTÍ udané ve VOLTECH - 14,4V ,
ALE I BATERIE NA OBRÁZKU JSOU STEJNÉ, JAKO VAŠE PŮVODNÍ BATERIE
| Hmotnost: | 191 g |
|---|---|
| Rozměry (D x Š x V): | 7 x 3,9 x 3,8 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 3000 mAh |
| Napětí: | 14,4 V |
| Nominální energie: | 43,2 Wh |
| Počet článků: | 4 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 850 Kč |
| Cena s DPH | 1 029 Kč |
| Cena bez DPH: | 740 Kč |
| Cena s DPH | 895 Kč |
| Cena bez DPH: | 825 Kč |
| Cena s DPH | 998 Kč |
| Cena bez DPH: | 778 Kč |
| Cena s DPH | 941 Kč |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 734 Kč |
| Cena s DPH | 888 Kč |
| Cena bez DPH: | 721 Kč |
| Cena s DPH | 873 Kč |
| Cena bez DPH: | 770 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena bez DPH: | 550 Kč |
| Cena s DPH | 666 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 155 Kč |
| Cena s DPH | 1 398 Kč |