Baterie Eufy Robovac L35 Hybrid 3000mAh 14,4V Li-Ion - kvalitní akumulátor pro robotický vysavač
| Kód: | 889003379 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 720 Kč |
| Cena bez DPH: | 595 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie do akumulátorového robotického vysavače
Eufy L35 HYBRID
Eufy L35 HYBRID Plus
Eufy LR20
Eufy LR30 HYBRID
Eufy LR30 HYBRID Plus
Eufy RoboVac LR30 HYBRID
Eufy RoboVac LR30 HYBRID Plus
Nahrazuje originální baterie
Eufy CMICR18650F9M-4S1P
Eufy T2996011
!!! POZOR !!!
NEŽ OBJEDNÁTE, PŘESVĚDČTE SE, ŽE NAPĚTÍ udané ve VOLTECH - 14,4V ,
ALE I BATERIE NA OBRÁZKU JSOU STEJNÉ, JAKO VAŠE PŮVODNÍ BATERIE
| Hmotnost: | 191 g |
|---|---|
| Rozměry (D x Š x V): | 7 x 3,9 x 3,8 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 3000 mAh |
| Napětí: | 14,4 V |
| Nominální energie: | 43,2 Wh |
| Počet článků: | 4 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 642 Kč |
| Cena s DPH | 777 Kč |
| Cena bez DPH: | 590 Kč |
| Cena s DPH | 714 Kč |
| Cena bez DPH: | 907 Kč |
| Cena s DPH | 1 098 Kč |
| Cena bez DPH: | 577 Kč |
| Cena s DPH | 698 Kč |
| Cena bez DPH: | 825 Kč |
| Cena s DPH | 998 Kč |
| Cena bez DPH: | 766 Kč |
| Cena s DPH | 927 Kč |
| Cena bez DPH: | 825 Kč |
| Cena s DPH | 998 Kč |
| Cena bez DPH: | 712 Kč |
| Cena s DPH | 862 Kč |
| Cena bez DPH: | 796 Kč |
| Cena s DPH | 963 Kč |
| Cena bez DPH: | 577 Kč |
| Cena s DPH | 698 Kč |