Výkonná Li-ion baterie pro iRobot Roomba 14.4V s kapacitou 4000 mAh. Zajišťuje delší výdrž, stabilní výkon a snadnou instalaci pro modely řady 500–900.
| Kód: | 888402675 |
| Výrobce: | VHBW |
| Cena s DPH: | 1 125 Kč |
| Cena bez DPH: | 930 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie iRobot Roomba 4000mAh Li-Ion 14,4V
Obsažené akumulátorové články s technologií Li-Ion patří mezi nejmodernější typy akumulátorů
a kromě vysoké kapacity, nižší hmotnosti a dobré životnosti zaručují vysoký výkon.
Mezi další výborné vlastnosti patří též skutečnost, že v podstatě netrpí tzv. "paměťovým efektem",
který se u starších Ni-MH typů baterií negativně projevuje na kapacitě baterie při používání.
Nahrazuje originální baterie s označením ( Part. Number ):
| 11702 |
| 68939 |
| 80501 |
| 80501e |
| 80601 |
| 855714 |
| 4419696 |
| GD-Roomba-500 |
| R3-500 |
| SP530-BAT |
| VAC-500NMH-33 |
Baterie je vhodná pro modely iRobot Roomba, jako jsou
| Robotic U290 | iRobot Roomba 564 | iRobot Roomba 625 | iRobot Roomba 782 |
| iRobot Roomba 500 | iRobot Roomba 565 | iRobot Roomba 630 | iRobot Roomba 782E |
| iRobot Roomba 500 APS | iRobot Roomba 570 | iRobot Roomba 650 | iRobot Roomba 785 |
| iRobot Roomba 505 | iRobot Roomba 572 | iRobot Roomba 651 | iRobot Roomba 790 |
| iRobot Roomba 510 | iRobot Roomba 577 | iRobot Roomba 660 | iRobot Roomba 800 |
| iRobot Roomba 520 | iRobot Roomba 580 | iRobot Roomba 665 | iRobot Roomba 866 |
| iRobot Roomba 521 | iRobot Roomba 581 | iRobot Roomba 670 | iRobot Roomba 870 |
| iRobot Roomba 530 | iRobot Roomba 582 | iRobot Roomba 671 | iRobot Roomba 871 |
| iRobot Roomba 531 | iRobot Roomba 583 | iRobot Roomba 675 | iRobot Roomba 872 |
| iRobot Roomba 532 | iRobot Roomba 590 | iRobot Roomba 681 | iRobot Roomba 876 |
| iRobot Roomba 534 | iRobot Roomba 605 | iRobot Roomba 695 | iRobot Roomba 880 |
| iRobot Roomba 535 | iRobot Roomba 610 | iRobot Roomba 700 | iRobot Roomba 882 |
| iRobot Roomba 540 | iRobot Roomba 611 | iRobot Roomba 760 | iRobot Roomba 882E |
| iRobot Roomba 550 | iRobot Roomba 612 | iRobot Roomba 770 | iRobot Roomba 886 |
| iRobot Roomba 551 | iRobot Roomba 614 | iRobot Roomba 774 | iRobot Roomba 900 |
| iRobot Roomba 555 | iRobot Roomba 615 | iRobot Roomba 775 | iRobot Roomba 960 |
| iRobot Roomba 560 | iRobot Roomba 616 | iRobot Roomba 775 Pet | iRobot Roomba 966 |
| iRobot Roomba 561 | iRobot Roomba 618 | iRobot Roomba 776 | iRobot Roomba 980 |
| iRobot Roomba 562 | iRobot Roomba 620 | iRobot Roomba 776p | iRobot Roomba R3500 |
| iRobot Roomba 563 | iRobot Roomba 621 | iRobot Roomba 780 | iRobot Scooba 450 |
| Auto Cleaner Intelligent Floor Vac M-488 | |||
| Klarstein Cleanfriend Veluce R290 |
| Barva: | černá |
|---|---|
| Hmotnost: | 416 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 13,6 x 5,5 x 4,8 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 4000 mAh |
| Napětí: | 14,4 V |
| Nominální energie: | 57,6 Wh |
| Počet buněk: | 4 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
Rychlé doručení a výběr zboží