Kvalitní Li-Ion baterie Nikon EN-EL15 s kapacitou 2050mAh a napětím 7.2V pro digitální fotoaparáty Nikon DSLR a Nikon Z. Plně kompatibilní náhrada originální baterie s dlouhou výdrží a ochranou proti přebití.


| Kód: | 8014215 |
| Výrobce: | OTB |
| Cena s DPH: | 557 Kč |
| Cena bez DPH: | 460 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie Nikon EN-EL15 2050mAh Li-Ion 7.2V
Kvalitní Li-Ion akumulátor Nikon EN-EL15 s kapacitou 2050mAh a napětím 7.2V představuje spolehlivou náhradní baterii
pro digitální fotoaparáty Nikon DSLR a mirrorless fotoaparáty Nikon Z. Baterie plně nahrazuje originální akumulátor
Nikon EN-EL15 a je vhodná jako hlavní i záložní baterie pro každodenní fotografování, cestování i profesionální použití.
Díky kvalitním článkům nabízí baterie stabilní výkon, dlouhou výdrž a bezpečné používání. Integrovaná ochrana chrání proti přebití, přehřátí, zkratu a hlubokému vybití.
Hlavní výhody
Kompatibilita
Baterie je kompatibilní s fotoaparáty a zařízením používajícími akumulátory Nikon EN-EL15 / EN-EL15a / EN-EL15b / EN-EL15c, například:
| Nikon bateriový grip MB-D12 |
| Nikon bateriový grip MB-D14 |
| Nikon bateriový grip MB-D15 |
| Nikon bateriový grip MB-D17 |
| Nikon bateriový grip MB-D18 |
| Nikon bateriový grip MB-N10 |
| Nikon bateriový grip MB-N11 |
| Nikon bateriový grip MD-D16 |
| Nikon bateriový grip MH-25a |
| Nikon D500 |
| Nikon D600 |
| Nikon D610 |
| Nikon D750 |
| Nikon D780 |
| Nikon D800 |
| Nikon D800E |
| Nikon D810 |
| Nikon D810a |
| Nikon D850 |
| Nikon D7000 |
| Nikon D7100 |
| Nikon D7200 |
| Nikon D7500 |
| Nikon WT-7 |
| Nikon Z5 |
| Nikon Z5 II |
| Nikon Z6 |
| Nikon Z6 III |
| Nikon Z6II |
| Nikon Z7 |
| Nikon Z7II |
| Nikon Z8 |
| Nikon ZR |
| Nikon Z f |
Nahrazuje originální baterie : Nikon EN-EL15, Nikon EN-EL15a, Nikon EN-EL15b, Nikon EN-EL15c
| Barva: | černá |
|---|---|
| Hmotnost: | 102 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 5,6 × 3,9 × 2 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 2050 mAh |
| Napětí: | 7,2 V |
| Jmenovitá energie: | 14,8 Wh |
| Počet článků: | 2 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie s integrovaným informačním čipem |
| Cena bez DPH: | 320 Kč |
| Cena s DPH | 387 Kč |
| Cena bez DPH: | 328 Kč |
| Cena s DPH | 397 Kč |
| Cena bez DPH: | 318 Kč |
| Cena s DPH | 385 Kč |