Kvalitní Li-Ion baterie Nikon EN-EL5 s kapacitou 1180mAh pro digitální fotoaparáty Nikon Coolpix. Spolehlivá náhradní baterie s dlouhou výdrží, ochranou proti přebití a plnou kompatibilitou s originálními nabíječkami Nikon.
| Kód: | 8001888 |
| Výrobce: | DigiBuddy |
| Cena s DPH: | 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie Nikon EN-EL5 1180mAh Li-Ion pro fotoaparáty Nikon Coolpix
Kvalitní Li-Ion baterie Nikon EN-EL5 s kapacitou 1180mAh a napětím 3.7V představuje spolehlivou náhradní baterii
pro digitální fotoaparáty Nikon Coolpix. Akumulátor plně nahrazuje originální baterii Nikon EN-EL5 a je vhodný jako
hlavní i záložní zdroj energie pro každodenní fotografování, cestování i natáčení videa.
Baterie využívá kvalitní Li-Ion články bez paměťového efektu, díky kterým nabízí stabilní výkon, dlouhou životnost
a možnost dobíjení kdykoliv bez ztráty kapacity. Integrovaná ochrana chrání proti přebití, přehřátí, přepětí a zkratu.
Hlavní výhody
Kompatibilita
Baterie je kompatibilní s fotoaparáty používajícími akumulátor Nikon EN-EL5, například:
| Klicktel Navigator K5 |
| Klicktel Navigator K400 |
| Klicktel Navigator K410 |
| Nikon Coolpix 3700 |
| Nikon Coolpix 4200 |
| Nikon Coolpix 5200 |
| Nikon Coolpix 5900 |
| Nikon Coolpix 7900 |
| Nikon Coolpix P3 |
| Nikon Coolpix P4 |
| Nikon Coolpix P80 |
| Nikon Coolpix P90 |
| Nikon Coolpix P100 |
| Nikon Coolpix P500 |
| Nikon Coolpix P510 |
| Nikon Coolpix P530 |
| Nikon Coolpix P5000 |
| Nikon Coolpix P5100 |
| Nikon Coolpix P6000 |
| Nikon Coolpix S10 |
Nahrazuje originální baterie s označením ( Part. Number ): Nikon EN-EL5
| Značka: | DigiBuddy |
|---|---|
| Materiál: | plast / kov |
| Hmotnost: | 27 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 53,10 x 35,20 x 7,35 mm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 1180 mAh |
| Napětí: | 3,7 V |
| Jmenovitá energie: | 4,4 Wh |
| Počet článků: | 1 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |