Baterie DMW-BMB9E 800mAh Li-Ion 7,4V pro digitální fotoaparáty Panasonic
| Kód: | 800103098 |
| Výrobce: | VHBW |
| Cena s DPH: | 528 Kč |
| Cena bez DPH: | 436 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie do fotoaparátu
Panasonic Lumix DMC-FZ100
Panasonic Lumix DMC-FZ100GK
Panasonic Lumix DMC-FZ100K
Panasonic Lumix DMC-FZ150
Panasonic Lumix DMC-FZ150K
Panasonic Lumix DMC-FZ40
Panasonic Lumix DMC-FZ40GK
Panasonic Lumix DMC-FZ40K
Panasonic Lumix DMC-FZ47
Panasonic Lumix DMC-FZ48
Nahrazuje originál baterie:
Panasonic DMC-BMB9
Panasonic DMC-BMB9E
Leica BP-DC9
Leica BP-DC9E
| Materiál: | plast / kov |
|---|---|
| Barva: | černý |
| Hmotnost: | 42 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 4,6 × 3,1 × 2 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 800 mAh |
| Napětí: | 7,2 V |
| Jmenovitá energie: | 5,76 Wh |
| Počet článků: | 2 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie s integrovaným informačním čipem |
| Cena bez DPH: | 300 Kč |
| Cena s DPH | 363 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 234 Kč |
| Cena s DPH | 283 Kč |
| Cena bez DPH: | 275 Kč |
| Cena s DPH | 333 Kč |
| Cena bez DPH: | 238 Kč |
| Cena s DPH | 288 Kč |
| Cena bez DPH: | 265 Kč |
| Cena s DPH | 321 Kč |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| Cena s DPH | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 375 Kč |
| Cena s DPH | 454 Kč |
| Cena bez DPH: | 391 Kč |
| Cena s DPH | 473 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| Cena s DPH | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 425 Kč |
| Cena s DPH | 514 Kč |
| Cena bez DPH: | 375 Kč |
| Cena s DPH | 454 Kč |
| Cena bez DPH: | 379 Kč |
| Cena s DPH | 459 Kč |
| Cena bez DPH: | 355 Kč |
| Cena s DPH | 429 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena bez DPH: | 391 Kč |
| Cena s DPH | 473 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |