Baterie pro páskovačku FROMM 18V 5000mAh - neoriginální kvalitní akumulátor pro páskovače, páskovací nástroje a nářadí
| Kód: | CS-M18K5000H |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 1 458 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 205 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie pro akumulátorové nářadí
FROMM P318 páskovací nářadí – ruční AKU páskovačka
FROMM P328 páskovací nářadí – ruční AKU páskovačka
FROMM P328s páskovací nářadí – ruční AKU páskovačka
FROMM P329 páskovací nářadí – ruční AKU páskovačka
FROMM P329s páskovací nářadí – ruční AKU páskovačka
FROMM P331 páskovací nářadí – ruční AKU páskovačka
| Barva: | černá / červená |
|---|---|
| Hmotnost: | 659 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 11,7 x 7,5 x 7,5 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 5000 mAh |
| Napětí: | 18 V |
| Nominální energie: | 90 Wh |
| LED indikátor nabíjení: | ANO |
| Vlastnosti: |
|
| Obsah dodávky: | 1x baterie |