Náhradní Li-Ion baterie Xiaomi P2051-4S1P-ZM s kapacitou 3200mAh a napětím 14,4V zajišťuje spolehlivý výkon a obnovu výdrže vašeho zařízení Xiaomi.
| Kód: | 889003382 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 714 Kč |
| Cena bez DPH: | 590 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Náhradní baterie Xiaomi P2051-4S1P-ZM s kapacitou 3200mAh a napětím 14,4V je ideálním řešením
pro obnovu výkonu vašeho zařízení Xiaomi.
Díky technologii Li-Ion nabízí stabilní výkon, dlouhou životnost a spolehlivý provoz.
Baterie je navržena tak, aby plně nahradila původní akumulátor a zajistila optimální kompatibilitu i bezpečnost.
Je vhodná jako náhradní nebo záložní baterie pro zařízení Xiaomi, například robotické vysavače
nebo další kompatibilní elektroniku.Kvalitní zpracování zajišťuje ochranu proti přebití, přehřátí i zkratu,
což přispívá k bezpečnému používání. Pokud hledáte spolehlivou náhradní baterii pro vaše zařízení Xiaomi,
tento model je skvělou volbou.
Baterie do akumulátorového robotického vysavače
Mijia 2C
Mijia STYTJ04ZHM
Xiaomi BHR5055EU
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2
Xiaomi STYTJ03ZHM
Nahrazuje originální baterie s označením
Xiaomi P2051-4S1P-ZM
!!! POZOR !!!
NEŽ OBJEDNÁTE, PŘESVĚDČTE SE, ŽE NAPĚTÍ udané ve VOLTECH - 14,4V ,
ALE I BATERIE NA OBRÁZKU JSOU STEJNÉ, JAKO VAŠE PŮVODNÍ BATERIE
| Hmotnost: | 200 g |
|---|---|
| Rozměry (D x Š x V): | 13,2 × 3,5 × 2 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 3200 mAh |
| Napětí: | 14,4 V |
| Jmenovitá energie: | 46,08 Wh |
| Počet článků: | 4 |
| Připojení: | 1x 4pinový JST konektor |
| Délka kabelu: | 8 cm |
| Rozsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 778 Kč |
| Cena s DPH | 941 Kč |
| Cena bez DPH: | 786 Kč |
| Cena s DPH | 951 Kč |
| Cena bez DPH: | 950 Kč |
| Cena s DPH | 1 150 Kč |
| Cena bez DPH: | 642 Kč |
| Cena s DPH | 777 Kč |
| Cena bez DPH: | 941 Kč |
| Cena s DPH | 1 139 Kč |
| Cena bez DPH: | 742 Kč |
| Cena s DPH | 898 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 137 Kč |
| Cena s DPH | 1 376 Kč |
| Cena bez DPH: | 742 Kč |
| Cena s DPH | 898 Kč |
| Cena bez DPH: | 642 Kč |
| Cena s DPH | 777 Kč |
| Cena bez DPH: | 597 Kč |
| Cena s DPH | 722 Kč |