Nabíječka baterie Canon LP-E6, LP-E6N duální - neoriginální příslušenství pro digitální fotoaparáty a zrcadlovky
| Kód: | OZ1N60 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Nabíječka pro fotoaparáty a gripy
Může nabíjet současně až dvě kompatibilní nebo originál baterie Canon LP-E6, LP-E6N .
Nabíječka je flexibilní ve zdroji, který k ní připojíte pomocí přiloženého
dobíjecího kabelu ( 40cm ). Jako zdroj může sloužit počítač, notebook, tablet,
power banka, autonabíječka, nebo cestovní nabíječka s konektorem USB.
| Barva: | Černá |
|---|---|
| Rozměry (D x Š x V): | 9 x 7,2 x 2,5 cm |
| Konektor : | 1x Micro USB |
| Vstupní napětí: | 5V/2A |
| Výstupní proud: | max. 0,7 A |
| Výstup DC: | 8,4V/0,5A |
| Sloty na baterie: | 2 |
| LCD displej: | dostupný |
| Rozsah dodávky: |
|
| Cena bez DPH: | 205 Kč |
| Cena s DPH | 248 Kč |