Duální nabíječka NIKON EN-EL5 baterií, nahrazuje originál
| Kód: | 888201303 |
| Výrobce: | Extensilo - SRN |
| Cena s DPH: | 363 Kč |
| Cena bez DPH: | 300 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Duální nabíječka vhodná pro digitální fotoaparáty
Klicktel Navigator K5
Nikon Coolpix 3700
Nikon Coolpix 4200
Nikon Coolpix 5200
Nikon Coolpix 5900
Nikon Coolpix 7900
Nikon Coolpix AW110
Nikon Coolpix AW110s
Nikon Coolpix AW120
Nikon Coolpix AW120s
Nikon Coolpix P3
Nikon Coolpix P4
Nikon Coolpix P90
Nikon Coolpix P100
Nikon Coolpix P330
Nikon Coolpix P340
Nikon Coolpix P510
Nikon Coolpix P520
Nikon Coolpix P530
Nikon Coolpix P5000
Nikon Coolpix P6000
Nikon Coolpix S10
Nabíjí kompatibilní i originál baterie
Klicktel EN-EL5
Nikon CP1
Nikon EN-EL5
s možností dobíjení dvou kusů baterií současně.
| Barva: | černá |
|---|---|
| Hmotnost: | 58 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 9 x 5,6 x 3,9 cm |
| Konektory: | 1x micro USB konektor |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí: | 5 V / 2,1 A |
| Výstup DC: | 4,2 V / 0,7 A |
| Počet přihrádek na baterie: | 2 |
| LED indikátor stavu nabití: | ANO |
| Obsah dodávky: |
|
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Cena s DPH | 348 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 320 Kč |
| Cena s DPH | 387 Kč |
| Cena bez DPH: | 321 Kč |
| Cena s DPH | 389 Kč |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Cena s DPH | 348 Kč |
| Cena bez DPH: | 321 Kč |
| Cena s DPH | 389 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 321 Kč |
| Cena s DPH | 389 Kč |
| Cena bez DPH: | 307 Kč |
| Cena s DPH | 371 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |