Kompaktní nabíječka pro Li-Ion baterie Bosch 14.4V BAT607 a BAT614 používané v aku vrtačkách a akumulátorovém nářadí Bosch. Spolehlivé a bezpečné nabíjení s ochranou proti přebití a přehřátí.
| Kód: | 800106305 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 888 Kč |
| Cena bez DPH: | 734 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Praktická nabíječka určená pro Li-Ion baterie Bosch 14.4V BAT607 a BAT614 používané v aku vrtačkách a dalším
akumulátorovém nářadí Bosch. Nabíječka představuje ideální náhradní řešení pro bezpečné a pohodlné nabíjení doma,
v dílně i na stavbě.
Zařízení poskytuje stabilní nabíjení a spolehlivý provoz při každodenním používání. Integrovaná ochrana chrání baterii proti přebití,
přehřátí a zkratu, čímž pomáhá prodloužit její životnost.
Kompaktní provedení usnadňuje přenášení a skladování, takže je nabíječka vhodná jak pro profesionální použití, tak pro domácí kutily.
Nabíječka je kompatibilní například s bateriemi:
Vhodná pro vybrané aku vrtačky a akumulátorové nářadí Bosch používající 14.4V Li-Ion baterie, jako jsou například:
Bosch 3601H61T10
Bosch 25614
Bosch 26614
Bosch 26614-01
Bosch 36614-02
Bosch 37614
Bosch 37614-01
Bosch DDB180-02
Bosch GDR 14.4 V-LI
Bosch GDR 14.4 V-LI MF
Bosch GDR 14.4 V-LIN
Bosch GDR 14.4V-LIMF
Bosch GDR 1080-LI
Bosch GDR 1440-LI
Bosch GDS 14.4 V-LI
Bosch GDS 14.4 V-LIN
Bosch GHO 14.4 V-LI
Bosch GSB 14.4 VE-2-LI
Bosch GSB 14.4 VE-2-LIN
Bosch GSB 14.4-2-LI
Bosch GSR 14.4 V-LI
Bosch GSR 14.4 V-LIN
Bosch GSR 14.4 V-LIN2
Bosch GSR 14.4 VE-2-LI
Bosch GSR 14.4-2-LI
Bosch GSR 1080-LI
Bosch GSR 1440-LI
Bosch HDB180-02
Bosch PB360S
Bosch TSR 1080-LI
Bosch TSR 1440-LI
Nabíjí kompatibilní i originální baterie s označerním ( Part. Number. ):
Bosch 2 607 336 078
Bosch 2 607 336 150
Bosch 2 607 336 224
Bosch 2 607 336 234
Bosch 2 607 336 318
Bosch 2 607 336 600
Bosch 2 607 336 607
Bosch 2 607 336 608
Bosch 2 607 336 740
Bosch 2 607 366 799
Bosch 3 601 JA8 480
Bosch BAT607
Bosch BAT607G
Bosch BAT614
Bosch BAT614G
| Materiál: | plast |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 443 g |
| Mše: | 15 x 10,8 x 7,7 mm |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Výstupní napětí: | 14.4-18V |
| Sloty na baterie: | 1 |
| Dobíjecí proud: | 1,6A |
| Typ zástrčky: | „Eurozástrčka“ |
| Rozsah dodávky: |
|