Nabíječka baterie DeLonghi XLR18, pro alumulátorový ruční vysavač
| Kód: | 889001731 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 571 Kč |
| Cena bez DPH: | 472 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Nabíječka pro akumulátorové ruční a tyčové vysavače
DeLonghi Colombina XLR18LI
DeLonghi Colombina XLR18LI.G
DeLonghi Colombina XLR18LM
DeLonghi Colombina XLR18LM.BL
DeLonghi Colombina XLR18LM.GR
DeLonghi Colombina XLR18LM.R
DeLonghi XLR18LI
DeLonghi XLR18LI.GR
DeLonghi XLR18LM
DeLonghi XLR18LM.BL
DeLonghi XLR18LM.GR
DeLonghi XLR18LM.R
Nabíjí kompatibilní i originální baterie DeLonghi XLR18
| Materiál: | plast |
|---|---|
| Barva: | černý |
| Hmotnost: | 92 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 7 x 4,2 x 3 cm |
| Délka kabelu: | 140 cm |
| Provozní frekvence: | 50-60 Hz |
| Délka kabelu: | 140 cm |
| Výstupní proud: | max. 0,8 A |
| Výstup DC: | 24 V / 1,35 A |
| Vnější průměr (zástrčka): | 5,5 mm |
| Vnitřní průměr (zástrčka): | 2,1 mm |
| Moc: | 32,4 W |
| Rozměry nabíječky: | 7 x 4,2 x 3 cm |
| Typ zástrčky: | typ C (CEE 7/16) “Euro zástrčka” |
| Obsah dodávky: |
|
| Cena bez DPH: | 907 Kč |
| Cena s DPH | 1 098 Kč |
| Cena bez DPH: | 921 Kč |
| Cena s DPH | 1 114 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 074 Kč |
| Cena s DPH | 1 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 628 Kč |
| Cena s DPH | 760 Kč |
| Cena bez DPH: | 772 Kč |
| Cena s DPH | 934 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| Cena s DPH | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 654 Kč |
| Cena s DPH | 791 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 798 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 073 Kč |
| Cena s DPH | 1 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 494 Kč |
| Cena s DPH | 598 Kč |