Nabíječka baterie Nikon EN-EL14 DUÁLNÍ, určena pro digitální fotoaparáty, s možností dobíjení až dvou kusů akumulátorů současně
| Kód: | 888202423 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Nabíječka pro digitální fotoaparáty
Nikon Coolpix P7000
Nikon Coolpix P7100
Nikon Coolpix P7700
Nikon Coolpix P7800
Nikon Coolpix P8000
Nikon D3100
Nikon D3200
Nikon D3300
Nikon D3400
Nikon D3500
Nikon D5100
Nikon D5200
Nikon D5300
Nikon D5500
Nikon D5600
Nabíjí kompatibilní i originál baterie Nikon EN-EL14
Nabíječka je flexibilní ve zdroji, který k ní připojíte pomocí přiloženého
dobíjecího kabelu. Jako zdroj může sloužit počítač, notebook, tablet,
power banka, autonabíječka, nebo cestovní nabíječka s konektorem USB.
| Materiál: | Plast / Kov |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 65 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 9 x 7,2 x 2,5 cm |
| Připojení: |
|
| Vstupní střídavý proud: | 5 V, 2 A |
| Výstupní napětí: | 8,4 V |
| Výstupní proud: | max. 1x 0,7 - 2x 0,5 A |
| Výstupní stejnosměrný proud: | 8,4 V / 1x 0,7 - 2x 0,5 A |
| Sloty pro baterie: | 2 |
| LED indikátor nabíjení: | k dispozici |
| LCD displej: | k dispozici |
| Rozsah dodávky: |
|
| Cena bez DPH: | 205 Kč |
| Cena s DPH | 248 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 383 Kč |
| Cena s DPH | 464 Kč |
| Cena bez DPH: | 300 Kč |
| Cena s DPH | 363 Kč |
| Cena bez DPH: | 310 Kč |
| Cena s DPH | 375 Kč |
| Cena bez DPH: | 164 Kč |
| Cena s DPH | 198 Kč |
| Cena bez DPH: | 310 Kč |
| Cena s DPH | 375 Kč |
| Cena bez DPH: | 310 Kč |
| Cena s DPH | 375 Kč |
| Cena bez DPH: | 320 Kč |
| Cena s DPH | 387 Kč |
| Cena bez DPH: | 275 Kč |
| Cena s DPH | 333 Kč |