Nabíječka elektrokol pro baterie 36V, připojení XLR - 3 piny, 1,35A, 60W


| Kód: | 800109716 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 698 Kč |
| Cena bez DPH: | 577 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Nabíječka elektrokola, E-Bike pro baterie 36V, připojení XLR - 3 piny
S tímto kompatibilním a cenově výhodným napájecím zdrojem děláte správnou volbu,
protože zajišťuje rychlé a spolehlivé nabíjení vašeho zařízení.
Tato nabíječka je vybavena výkonnou technologií, která během krátké doby nabije baterii vašeho elektrokola.
Tím se zkrátí doba nabíjení a prodlouží se doba jízdy.
Naše nabíječka pro elektrokola byla navržena pro dlouhodobé používání a vyznačuje se robustní a odolnou konstrukcí.
Tato náhradní nabíječka se také snadno používá. Jednoduše jí zapojte do zásuvky a připojte k baterii vašeho elektrokola.
Díky tenkému a kompaktnímu designu se tento napájecí zdroj pro elektrokola snadno přepravuje.
| Barva: | Černá |
|---|---|
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Počet pinů: | 3 |
| Vstup: | 100-240 V / 1,5 A |
| Výstup DC: | 42 V / 1,35 A |
| Výkon: | 60 W |
| Typ zástrčky: | Typ E,F (CEE 7/7) |
| Rozsah dodávky: |
|
Vhodná například pro
Aldi
Alu-Rex
Lidl
Prophete
Prophete Alu Trecking
MiFa
a další