Kvalitní nabíječka pro elektrokola 36V s kulatým konektorem nabízí bezpečné a stabilní nabíjení Li-Ion baterií. Výkon 100W a proud 2.2A zajistí efektivní dobíjení doma i na cestách.


| Kód: | 800109742 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 888 Kč |
| Cena bez DPH: | 734 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Nabíječka elektrokol, E-Bike, pro baterie 36V, kulatý konektor, jack
Zajišťuje rychlé a spolehlivé nabíjení vašeho elektrokola. Takže jste vždy připraveni na další jízdu.
Vyznačuje se robustní a odolnou konstrukcí a také se snadno používá.
Jednoduše ji zapojte do zásuvky a připojte k baterii vašeho elektrokola.
Díky tenkému a kompaktnímu designu se tento napájecí zdroj pro elektrokola snadno přepravuje.
| Barva: | Černá |
|---|---|
| Průměr kolíku: | 5.5mm x 2.1mm |
| Vstupní napětí: | 100-240V |
| Výstup DC: | 42V/2,2A |
| Výkon: | 100W |
| Typ zástrčky: | Typ E,F (CEE 7/7) |
| Rozsah dodávky: |
|
Funkcnos,baterie se nabila.
Hlučnost,brum.