Kvalitní napájecí adaptér Husqvarna 5867553-01 slouží pro napájení nabíjecí stanice robotických sekaček Automower. Ideální náhrada originálního zdroje.
| Kód: | 889004117 |
| Výrobce: | Extensilo - SRN |
| Cena s DPH: | 2 105 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 740 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Tento kompatibilní AC adaptér Husqvarna 5867553-01 je určen pro napájení nabíjecí stanice robotických sekaček Husqvarna Automower.
Adaptér:
Výstupní parametry 28V / 2,2A (cca 61 W) odpovídají originálním specifikacím
Použití:
Výhody
✔ plnohodnotná náhrada originálního adaptéru Husqvarna
✔ stabilní napájení nabíjecí stanice
✔ kompatibilita s více modely Automower
✔ ochrana proti přepětí a přetížení
✔ jednoduchá instalace (plug & play)
Síťový adaptér určený pro nabíjecí stanici, vhodný pro robotickou sekačku
Husqvarna Automower 310E Nera
Husqvarna Automower 320
Husqvarna Automower 320 Nera
Husqvarna Automower 410XE Nera
Husqvarna Automower 420
Husqvarna Automower 520
Nahrazuje originální nabíječku s označením:
Husqvarna 5803807-01
Husqvarna 5867553-01
Husqvarna 5904423-01
Husqvarna 5996285-01
| Materiál: | plast |
|---|---|
| Barva: | černý |
| Hmotnost: | 330 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 11,5 × 5,5 × 3,3 cm |
| Délka kabelu: | 86 cm |
| Vstup síťového adaptéru: | 100–240 V, 0,8 A |
| Výstupní stejnosměrný proud: | 28 V / 2,2 A |
| Výkon: | 61,1 W |
| Délka kabelu k baterii/zařízení: | 10 cm |
| Typ zástrčky: | Typ F (CEE 7/4) „Schutzkontaktstecker“ |
| Obsah dodávky: |
|
| Cena bez DPH: | 825 Kč |
| Cena s DPH | 998 Kč |
| Cena bez DPH: | 571 Kč |
| Cena s DPH | 691 Kč |
| Cena bez DPH: | 901 Kč |
| Cena s DPH | 1 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 282 Kč |
| Cena s DPH | 1 551 Kč |
| Cena bez DPH: | 642 Kč |
| Cena s DPH | 777 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 200 Kč |
| Cena s DPH | 1 452 Kč |
| Cena bez DPH: | 459 Kč |
| Cena s DPH | 555 Kč |
| Cena bez DPH: | 464 Kč |
| Cena s DPH | 562 Kč |
| Cena bez DPH: | 577 Kč |
| Cena s DPH | 698 Kč |
| Cena bez DPH: | 577 Kč |
| Cena s DPH | 698 Kč |