Panasonic CGA-S006 900mAh 7.2V Li-Ion, baterie pro digitální fotoaparáty, nahrazuje originál
| Kód: | BN080182 |
| Výrobce: | DuraPro |
| Cena s DPH: | 363 Kč |
| Cena bez DPH: | 300 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Nahrazuje originál baterie s označením:
BP-DC5-E
BP-DC5-J
BP-DC5-U
CGA-S006
CGA-S006A/1B
CGA-S006E
CGA-S006E/1B
CGR-S006
CGR-S006E
CGR-S006E/1B
DMW-BMA7
Baterie je určena do digitálního fotoaparátu
Panasonic Lumix DMC-FZ18
Panasonic Lumix DMC-FZ18EB-K
Panasonic Lumix DMC-FZ18EG
Panasonic Lumix DMC-FZ18EG-K
Panasonic Lumix DMC-FZ18EG-S
Panasonic Lumix DMC-FZ18GK
Panasonic Lumix DMC-FZ18K
Panasonic Lumix DMC-FZ18S
Panasonic Lumix DMC-FZ28
Panasonic Lumix DMC-FZ28EF-K
Panasonic Lumix DMC-FZ28EF-S
Panasonic Lumix DMC-FZ28K
Panasonic Lumix DMC-FZ28S
Panasonic Lumix DMC-FZ30
Panasonic Lumix DMC-FZ30-K
Panasonic Lumix DMC-FZ30-S
Panasonic Lumix DMC-FZ30BB
Panasonic Lumix DMC-FZ30EE-K
Panasonic Lumix DMC-FZ30EE-S
Panasonic Lumix DMC-FZ30EG
Panasonic Lumix DMC-FZ30EG-K
Panasonic Lumix DMC-FZ30EG-S
Panasonic Lumix DMC-FZ30GK
Panasonic Lumix DMC-FZ30PP
Panasonic Lumix DMC-FZ35
Panasonic Lumix DMC-FZ35K
Panasonic Lumix DMC-FZ38
Panasonic Lumix DMC-FZ38K
Panasonic Lumix DMC-FZ50
Panasonic Lumix DMC-FZ50EB-K
Panasonic Lumix DMC-FZ50EB-S
Panasonic Lumix DMC-FZ50EE-K
Panasonic Lumix DMC-FZ50EE-S
Panasonic Lumix DMC-FZ50EF
Panasonic Lumix DMC-FZ50EGM
Panasonic Lumix DMC-FZ50K
Panasonic Lumix DMC-FZ50S
Panasonic Lumix DMC-FZ7
Panasonic Lumix DMC-FZ7-K
Panasonic Lumix DMC-FZ7-S
Panasonic Lumix DMC-FZ7BB
Panasonic Lumix DMC-FZ7BS
Panasonic Lumix DMC-FZ7EB-K
Panasonic Lumix DMC-FZ7EB-S
Panasonic Lumix DMC-FZ7EE-K
Panasonic Lumix DMC-FZ7EE-S
Panasonic Lumix DMC-FZ7EF-K
Panasonic Lumix DMC-FZ7EF-S
Panasonic Lumix DMC-FZ7EG-K
Panasonic Lumix DMC-FZ7EG-S
Panasonic Lumix DMC-FZ7GK
Panasonic Lumix DMC-FZ8
Panasonic Lumix DMC-FZ8EB-K
Panasonic Lumix DMC-FZ8EB-S
Panasonic Lumix DMC-FZ8EF-S
Panasonic Lumix DMC-FZ8EG
Panasonic Lumix DMC-FZ8GK
Panasonic Lumix DMC-FZ8K
Panasonic Lumix DMC-FZ8S
Leica V-Lux1
Technická specifikace:
| Značka: | DuraPro |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 45 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 4,4 × 3,6 × 1,9 cm |
| Technologie: | Li-Ion - bez paměťového efektu |
| Kapacita: | 900 mAh |
| Napětí: | 7,2 V |
| Jmenovitá energie: | 6,48 Wh |
| Počet článků: | 2 |
| Obsah dodávky: | 1x baterie |
| Cena bez DPH: | 320 Kč |
| Cena s DPH | 387 Kč |
| Cena bez DPH: | 300 Kč |
| Cena s DPH | 363 Kč |
| Cena bez DPH: | 370 Kč |
| Cena s DPH | 448 Kč |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena bez DPH: | 310 Kč |
| Cena s DPH | 375 Kč |
| Cena bez DPH: | 391 Kč |
| Cena s DPH | 473 Kč |
| Cena bez DPH: | 320 Kč |
| Cena s DPH | 387 Kč |
| Cena bez DPH: | 291 Kč |
| Cena s DPH | 352 Kč |
| Cena bez DPH: | 395 Kč |
| Cena s DPH | 478 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| Cena s DPH | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| Cena s DPH | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 205 Kč |
| Cena s DPH | 248 Kč |
| Cena bez DPH: | 206 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena bez DPH: | 436 Kč |
| Cena s DPH | 528 Kč |