Moderní USB-C nabíječka pro baterie Fuji NP-40, Samsung SLB-0837 a Kodak KLIC-5001 používané v digitálních fotoaparátech Fujifilm, Samsung a Kodak. Praktické nabíjení z USB-C adaptéru, notebooku nebo powerbanky. Ideální jako cestovní i náhradní nabíječka.


| Kód: | 8014743 |
| Výrobce: | TopTech |
| Cena s DPH: | 333 Kč |
| Cena bez DPH: | 275 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
USB-C nabíječka pro baterie Fuji NP-40, Samsung SLB-0837 a Kodak KLIC-5001
Praktická a moderní USB-C nabíječka určená pro Li-Ion baterie Fuji NP-40, Samsung SLB-0837 a Kodak KLIC-5001 používané
v digitálních fotoaparátech Fujifilm FinePix, Samsung Digimax a Kodak EasyShare. Nabíječka představuje ideální náhradní
nebo cestovní řešení pro pohodlné nabíjení doma, v kanceláři i na cestách.
Díky modernímu USB-C vstupu lze nabíječku snadno připojit k síťovému adaptéru, notebooku, powerbance nebo autonabíječce.
Kompaktní rozměry umožňují snadné přenášení v brašně na fotoaparát nebo batohu.
USB-C konektor nabízí pohodlnější a univerzálnější připojení oproti starším typům USB nabíječek a je kompatibilní|
s většinou moderních nabíjecích adaptérů a kabelů.
Hlavní výhody
Kompatibilita
Nabíječka je kompatibilní se zařízeními používajícími baterie:
Kompatibilní například s modely:
| Agfa Agfaphoto DC-735 | Fujifilm FinePix F810 | Pentax Optio T10 | Samsung Digimax NV7 OPS |
| Akai IX8630 | Fujifilm FinePix F818 | Pentax Optio T20 | Samsung Digimax i5 |
| BenQ DC Serie DC-5330 | Fujifilm FinePix J50 | Pentax Optio W10 | Samsung Digimax i6 |
| BenQ DC Serie E600 | Fujifilm FinePix V10 | Pentax Optio W20 | Samsung Digimax i50 |
| Braun D-12 | Fujifilm FinePix Z1 | Pentax Optio WP | Samsung Digimax i70 |
| Braun D-75i | Fujifilm FinePix Z2 | Pentax Optio WPi | Sanyo Xacti VPC-E760 |
| Braun D-808 | Fujifilm FinePix Z3 | Pentax Optio X | Sanyo Xacti VPC-E860 |
| Braun D-830 | Fujifilm FinePix Z5fd | Praktica Luxmedia 10-23 | Sanyo Xacti VPC-E1090 |
| Easypix DVC5308 | Medion Life P43012 | Praktica Luxmedia 12-03 | Sanyo Xacti VPE-E870 |
| Easypix DVC5308HD | Medion MD85866 | Praktica Luxmedia 12-23 | Sanyo Xacti VPE-E1075 |
| Easypix S530 | Medion MD86027 | Praktica Luxmedia 6105 | |
| Easypix SDV1200 | Panasonic Lumix DMC-FX2 | Praktica Luxmedia 6403 | |
| Easypix TS530 | Panasonic Lumix DMC-FX7 | Praktica Luxmedia 6503 | |
| Easypix V600 | Pentax Optio A10 | Praktica Luxmedia 7203 | |
| Easypix VX600 | Pentax Optio A20 | Praktica Luxmedia 7303 | |
| Easypix VX1400 | Pentax Optio A30 | Praktica Luxmedia 7403 | |
| Easypix VX1400HD | Pentax Optio A40 | Praktica Luxmedia 8503 | |
| Easypix VX6330 | Pentax Optio L20 | Praktica Luxmedia DCZ 10.3 | |
| Fujifilm FinePix F402 | Pentax Optio S | Praktica Luxmedia LB-5030 | |
| Fujifilm FinePix F420 | Pentax Optio S4 | Rollei DB60 | |
| Fujifilm FinePix F455 | Pentax Optio S4i | Rollei XS-10 in touch | |
| Fujifilm FinePix F460 | Pentax Optio S5i | Samsung Digimax L50 | |
| Fujifilm FinePix F470 | Pentax Optio S5n | Samsung Digimax L60 | |
| Fujifilm FinePix F480 | Pentax Optio S5z | Samsung Digimax L70 | |
| Fujifilm FinePix F610 | Pentax Optio S6 | Samsung Digimax L73 | |
| Fujifilm FinePix F650 | Pentax Optio S7 | Samsung Digimax L80 | |
| Fujifilm FinePix F700 | Pentax Optio SV | Samsung Digimax L700 | |
| Fujifilm FinePix F710 | Pentax Optio SVi | Samsung Digimax NV3 |
Nabíjí kompatibilní i originál baterie s označením:
| Fuji NP-40 / Fuji NP-60 / Fuji NP-95 / Fuji NP-120 |
| Samsung SLB-0737 / Samsung SLB-0837 |
| Samsung SLB-1037 / Samsung SLB-1137 |
| Olympus LI-20B |
| Casio NP-30 |
| Panasonic S004 / S004E |
| Kodak KLIC-5000 / KLIC-5001 / KLIC-7005 |
| Ricoh DB-40 / DB-43 |
| Sanyo DB-L50A |
| Kyocera BP-1500S |
| Leica BP-DC8 |
| Pentax D-LI2 / D-LI7 / D-LI8 |
Nabíječka je flexibilní ve zdroji, který k ní připojíte pomocí přiloženého
dobíjecího kabelu. Jako zdroj může sloužit počítač, notebook, tablet,
power banka, autonabíječka, nebo cestovní nabíječka s konektorem USB.
| Materiál: | plast / kov |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 43 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 8,6 x 4,8 x 3 cm |
| Délka kabelu: | 43,5 cm |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí: | 5 V |
| Výstupní stejnosměrný proud: | 4,2 V / 0,5 A |
| Počet slotů pro baterie: | 1 |
| LED indikátor stavu nabití: | ANO |
| Obsah dodávky: |
|
| Cena bez DPH: | 285 Kč |
| Cena s DPH | 345 Kč |
| Cena bez DPH: | 316 Kč |
| Cena s DPH | 382 Kč |
| Cena bez DPH: | 316 Kč |
| Cena s DPH | 382 Kč |
| Cena bez DPH: | 285 Kč |
| Cena s DPH | 345 Kč |
| Cena bez DPH: | 329 Kč |
| Cena s DPH | 398 Kč |
| Cena bez DPH: | 316 Kč |
| Cena s DPH | 382 Kč |