Baterie JBL Flip 3 3000mAh Li-Pol - neoriginální příslušenství pro bezdrátové reproduktory
| Kód: | 800116267 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 438 Kč |
| Cena bez DPH: | 362 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie pro bezdrátový přenosný reproduktor
JBL Flip 3
JBL Flip 3 Splashproof
JBL Flip 3 Gray
Nahrazuje originální baterie JBL
| Šířka: | 9,9 cm |
|---|---|
| Technologie: | Li polymer |
| Kapacita: | 3000 mAh |
| Napětí: | 3,7 V |
| Jmenovitá energie: | 11,1 Wh |
| Hloubka: | 3,1 cm |
| Rozsah dodávky: |
|