Baterie JBL Flip 4 3000mAh Li-Pol - neoriginální příslušenství pro bezdrátové reproduktory
| Kód: | 888100006 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 399 Kč |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie pro bezdrátový přenosný reproduktor
JBL Flip 4
JBL Flip 4 Special Edition
BAR 5.1
Nahrazuje originální baterie JBL
| Šířka: | 9,4 cm |
|---|---|
| Technolgie: | Li polymer |
| Kapacita: | 3000 mAh |
| Napětí: | 3,7 V |
| Jmenovitá energie: | 11,1 Wh |
| Hloubka: | 2,9 cm |
| Rozsah dodávky: |
|